SPRAVODAJSTVO

24GB dát! Tak to je najnovší bonus od Telekomu. Kto ho dostane?

Telekom zavádza bonus pre zákazníkov, ktorí si predlžujú paušál, prípadne nových zákazníkov v podobe 24GB dát. Takéto sú podmienky!

Mobilný operátor Telekom zavádza novinku pre paušály bez hardvéru. Ide konkrétne o benefit, z ktorého budú ťažiť zákazníci, ktorí si predlžujú paušál, prípadne noví zákazníci. O čo presne ide a ako možno tento bonus získať?

Telekom robí doslova paušály bez hardvéru atraktívnejšie. Ako informuje hovorca spoločnosti, Michal Korec, tak na svoje si prídu všetci zákazníci, ktorí spravia prostredníctvom stránky Telekom.sk, prípadne prostredníctvom mobilnej aplikácie spoločnosti, transakciu. A to buď si predĺžia paušál, alebo si ho aktivujú. Podmienkou však je, aby si používateľ nebral spolu s paušálom aj nové zariadenie.

Následne používatelia získajú 24GB balík dát s plnou rýchlosťou počas doby viazanosti. Z tohto balíku si používateľ následne bude môcť aktivovať každý mesiac 1GB dát prostredníctvom mobilnej aplikácie spoločnosti, ktorú stiahnete z odkazu nižšie.

Telekom
Telekom
Price: To be announced

„Telekom ponúkne od štvrtka 29. apríla 2021 nový on-line bonus pre zákazníkov, ktorí si aktivujú alebo predlžujú paušál bez hardvéru. Vďaka nemu získajú až 24 GB dát k svojmu paušálu.

Ak zákazník urobí transakciu cez náš web www.telekom.sk alebo Telekom aplikáciu, získa Online bonus 1 GB. Ide o balíček dát, ktorý si bude môcť zákazník aktivovať v Telekom aplikácii každý mesiac počas celého obdobia viazanosti. Tento dátový balík ponúkne 1 GB dát s plnou rýchlosťou a bude platiť pre aktiváciu, predĺženie paušálu, prechod z predplatenej karty či staršieho paušálu Happy alebo ÁNO počas viazanosti.

Balíček sa pripočíta k základnému dátovému objemu k paušálu a bude sa míňať ako prvý – zákazník si ho akurát každý mesiac aktivuje. Balíček bude mať štandardne zobrazený medzi dátovými balíkmi.

Ak zákazník preferuje verziu paušálu s hardvérom, naďalej platí online zľava 20 € a verní zákazníci navyše dostávajú aj vernostnú zľavu do 30 €.“  prezrádza Michal Korec.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close