4ka Xiaomi
Zdroj: 4ka, Xiaomi, Xmobile

4ka ukazuje najpredávanejšie smartfóny, Xiaomi ovládlo rebríček!

Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť Xiaomi dobýja vrecká nohavíc čoraz väčšieho množstva ľudí. Spoločnosť dnes ašpiruje na svetového lídra pričom sa im darí vo viacerých regiónoch sveta vrátane toho nášho.

O tom, že o telefóny spoločnosti kontinuálne rastie záujem, nasvedčujú aj dáta mobilného operátora 4ka, ktorý zverejnil zoznam najpredávanejších smartfónov za uplynulý mesiac. Ako môžete vidieť nižšie, tak medzi 10 najpredávanejšími smartfónmi, nájdeme až 4 smartfóny čínskeho výrobcu. Rovnako treba povedať, že Xiaomi sa podarilo obsadiť nielen 4 priečky zo zoznamu 10 najpredávanejších smartfónov, ale hneď aj prvé tri miesta. Vôbec najpredávanejším zariadením je Xiaomi Redmi Note 10 Pro.

„V rebríčku najpredávanejších mobilných telefónov v sieti 4ky aj počas septembra dominovala čínska značka Xiaomi. Prvenstvo v predajoch si udržal obľúbený model Xiaomi Redmi Note 10 Pro, ktorý ponúka vynikajúci pomer cena/výkon. Zo štvrtého na druhé miesto sa v predajoch posunul 5G smartfón Xiaomi Mi 11 Lite 5G a stále obľúbený je aj bestseller strednej triedy Xiaomi Redmi 9T, ktorý klesol na tretie miesto. V TOP 10 sa nachádzajú aj 4 modely iPhonov a rebríček uzatvárajú modely ďalších dvoch populárnych značiek a to Huawei P40 Lite a Motorola Moto G10.“ hovorí Pavel Ďurík, PR manažér spoločnosti.

Prejdime však už k samotnému zoznamu najpredávanejších zariadení.

  1. Xiaomi Redmi Note 10 Pro
  2. Xiaomi Mi 11 Lite 5G
  3. Xiaomi Redmi 9T
  4. Apple iPhone 11 (64 GB)
  5. Apple iPhone SE (2020) (64 GB)
  6. Apple iPhone 12 Pro (256 GB)
  7. Xiaomi Redmi 9
  8. Apple iPhone 12 (64 GB)
  9. Huawei P40 Lite
  10. Motorola Moto G10

Vlastníte aj vy jeden z týchto smartfónov? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Mohlo by vás tiež zaujímať