Xiaomi Mi 11_fotografia
Zdroj: Weibo (Digital Chat Station)

Ako bude vyzerať Xiaomi Mi 11 Pro? Na vzhľad zariadenia Mi 11 zabudnite, bude to „iné“ zariadenie

Kamerový modul zariadenia Mi 11 Pro bude vyzerať diametrálne odlišne od kamerového ostrovčeka Mi 11

Spoločnosť Xiaomi len niekoľko dní dozadu predstavila nový vlajkový model smartfónu, Mi 11. Nebola však predstavená Pro verzia zariadenia. Očakáva sa, že zariadenie bude predstavené krátko po novom čínskom roku. Malo by sa tak stať približne v prvej polovici februára. S informáciami prišiel známy a vierohodný leaker informácií, Digital Chat Station. Ako však bude vyzerať nadchádzajúci vlajkový model?

Mi 11 Pro bude vyzerať odlišne od Mi 11

Portál gsmarena.com poukazuje na najnovší render zariadenia Mi 11 Pro, ktorý sa dostal v priebehu včerajšieho dňa na povrch. Ako môžete vidieť nižšie, tak zadný panel podľa publikovaných náhľadov, bude vyzerať diametrálne odlišne.

xiaomi Mi 11 Pro_kamerovy modul
Zdroj: gsmarena.com

Ako ste mohli vyššie vidieť, tak konštrukcia kamerového modelu je výrazne odlišnou od kamerového ostrovčeka zariadenia Mi 11. Rendery zároveň odhaľujú, že Mi 11 Pro podľa popisku bude mať rovnaký 48Mpx periskopický teleobjektív ako Mi 10 Ultra. Ten ponúkne 120x digitálny zoom a 5x optický zoom.

Publikované rendery bohužiaľ prednú stenu smartfónu, teda displej, neodhaľujú. Informácie, ktoré vyplávali v minulosti na povrch však hovoria, že aj tá by mohla byť odlišnou od modelu Mi 11. Dôvodom je, že sa objavili správy hovoriace o tom, že predná selfie kamera bude schovanou pod displejom zariadenia.

Čo sa týka ďalších špecifikácií smartfónu, tak tie nie sú známe. Spomínala sa však technológia rýchleho nabíjania pri 120W, či QHD+ displej. V každom prípade, viac informácií sa bezpochyby dozvieme v priebehu nasledujúcich týždňov.

Mohlo by vás tiež zaujímať