SPRAVODAJSTVO

Čo sa deje a prečo sa XiaomiPortal.sk mení na XMOBILE.sk?

Vôbec prvý článok sme publikovali ešte v septembri minulého roka. Odvtedy sme ich vytvorili približne 300 a každý deň pribúdajú nové. Veľmi nás teší, že o náš obsah javíte záujem a že za január 2021, ste si otvorili našu stránku viac ako 50-tisíckrát, zatiaľ čo v septembri to bolo len 10-tisíckrát. Už dlhšiu dobu lamentujeme nad tým, ako to môžeme robiť lepšie a dospeli sme k záveru, že naša „hlavná zbraň“ je aj našim limitom do budúcnosti. Je ňou Xiaomi.

Xiaomi obsah bude aj naďalej našou hlavnou témou

Zmena názvu portálu však neznamená, že by sme sa chceli odkloniť od témy, ktorú aktuálne pokrývame. Značke Xiaomi sa budeme venovať ako doposiaľ, teda každý deň budeme aj naďalej monitorovať dianie okolo spoločnosti.

Nový názov nám však otvára dvere aj k všeobecnejším témam. Do budúcnosti sa chceme sústrediť už nielen na Xiaomi, ale aj na operačný systém Android. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo sme sa rozhodli v tento razantný krok. Rovnako v priebehu najbližších dní sa naše redakčné rady rozšíria o ďalších členov, vďaka čomu budeme schopní ponúknuť viac zaujímavejšieho obsahu.

Nie je to len o téme, ale aj o ďalších projektoch

Rovnako XiaomiPortal bol pre nás limitujúcim z pohľadu partnerstiev. V súčasnosti pracujeme nie na jednom, ale hneď na ďalších 2 projektoch, ktoré by mali našim čitateľom priniesť extra služby. O samotných projektoch aktuálne nechcem písať toho veľa vzhľadom na to, že sú v určitej fáze vývoja, ale hneď teraz vám poviem, máte sa na čo tešiť!

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close