Xiaomi Mi Band 4
Zdroj: YouTube (Beebom)

Fitness náramok Mi Band 7 je už za dverami: Predstavenie môže prebehnúť v nasledujúcich dňoch

Na Mi Band 7 už nebudeme musieť dlho čakať. Predstavenie nového fitness trackeru má prebehnúť už o pár dní, naznačujú rôzni leakeri.

Od predstavenia poslednej generácie populárnych fitness náramkov od Xiaomi prebehlo viac než rok. Medzi tým čínsky gigant stihol predstaviť Mi Band 6 aj vo verzii s NFC, ktorý umožňuje platby náramkom aj v Európe. Po dlhšej dobe však nastal čas na predstavenie ďalšej generácie fitness náramkov v podobe Mi Band 7, o ktorom sa už dlhšiu dobu rozpráva. Má priniesť niekoľko vylepšení, ktoré nám pri staršej generácii v podobe Mi Band 6 chýbali a potešiť tak športových nadšencov aj milovníkov nositeľných technológií. Podľa portálu gizchina.com však predstavenie siedmej generácie náramku má prebehnúť už v nasledujúcich dňoch. Na čo sa môžeme tešiť a kedy môžeme nový Mi Band očakávať? Pozrite sa na to spolu s nami.

Predstavenie náramku Mi Band 7 sa pomaly blíži

Fitness náramky z radu Mi Band od Xiaomi patria medzi najobľúbenejšie fitness trackery na trhu. Vyznačujú sa nízkou cenou a bohatou výbavou, o čo nebude núdza ani pri budúcej generácii. Nový náramok od Xiaomi by však mohol prísť na trh už o pár dní, čo naznačujú niektorí leakeri. Vravia, že nový Mi Band 7 by mohol prísť na verejnosť po boku niektorých smartfónov, o ktoré však pôjde nešpecifikovali. My však môžeme len tipovať, nakoľko sa zdá, že náramok príde začiatkom mája. A v tomto období rovnako očakávame predstavenie niektorých modelov z radu Xiaomi 12.

Konkrétne sa na viacerých miestach rozpráva o dátume 10. máj, kedy by svetlo sveta mali uzrieť modely ako Xiaomi 12 Ultra či Xiaomi 12 Lite. Po ich boku by mal zažiariť práve aj Mi Band 7. Predstavenie by tak mohlo byť už za rohom, aj keď Xiaomi zatiaľ nič nepovrdilo. Viaceré certifikácie náramku a rovnako úniky ohľadom výbavy však naznačujú, že by tentokrát leakeri mohli mať predsa len pravdu a nový náramok z dielne Xiaomi by sme mohli vidieť už čoskoro.

Čo môžeme u druhej generácie náramkov očakávať?

Vďaka rôznym únikom a certifikáciám už teraz môžeme mať celkom jasný obraz o pripravovanej generácii fitness náramku. Nový Mi Band 7 by mal prísť s novým operačným systémom, ktorý pripravil Zepp. Prostredie náramku má teda vyzerať mierne inak a rovnako to bude aj s funkciami a aplikáciami v náramku. Podľa úniku v nármku nájdeme aj 250mAh batériu, čo je veľký pokrok oproti 125mAh batérii v predchádzajúcej generácii. Xiaomi má rovnako zapracovať na väčšom displeji a niektoré úniky poukazujú na hranatý, nie oválny displej, na aký sme zvyknutí.

Potešiť by nás mala konečne aj prítomnosť GPS v náramku, ktorá nám doteraz chýbala. Už pri predchádzajúcej generácii sa o tom vravelo, no nakoniec sme GPS v náramku nenašli. Veríme tomu, že nasledujúca generácia v podobe Mi Band 7 túto funkciu prinesie. Zabudnúť nesmieme ani na Always-on displej, ktorý by nás nenútil vždy klepnúť po displeji, keď sa chceme pozrieť na to, koľko je hodín. Zmien však má prísť viac a zdá sa, že sa na ne pozrieme už čoskoro.

Vlastníte niektorú generáciu z populárnych fitness náramkov Mi Band? A čo poviete na vlastnosti Mi Band 7? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať