Update aplikácie galéria prináša viacero príjemných zmien.
Update aplikácie galéria prináša viacero príjemných zmien. Zdroj: XMOBILE.sk

Aplikácia Galéria v MIUI dostala ďalší update s novými filtrami a funkciami

Programátori MIUI nezaháľajú a pripravili pre majiteľov telefónov od Xiaomi ďalší update ich aplikácie Galéria. Nájdete na priloženom linku.

Spoločnosť Xiaomi opäť aktualizovala svoju aplikáciu Galéria v nadstavbe Androidu MIUI. Ide  o niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré sa žiaľ netýkajú všetkých zariadení. Avšak zoznam telefónov, ktoré zároveň získavajú predchádzajúce updaty sa na šťastie rozširuje. Je preto veľmi pravdepodobné, že aj keď teraz na vaše zariadenie neprišli všetky novinky, stane sa tak neskôr.

Aplikácia Galéria MIUI bola posledne aktualizovaná na verziu 2.2.19 a pridáva novú funkciu v rozhraní, ktorá nám pri rolovaní zobrazí dátum. Ten sa zobrazuje priamo na panely, ktorým posúvame v lište. Aj vďaka tomu môžeme lepšie vyhľadávať vo fotografiách podľa dátumu. Funkciu ocenia najmä tí, ktorí majú vo svojej galérii veľké množstvo obrázkov a videí.

Update aplikácie galéria prináša viacero príjemných zmien. Zdroj: XMOBILE.sk
Update aplikácie galéria prináša viacero príjemných zmien. Zdroj: XMOBILE.sk

Navyše, v novej verzii, môžeme vybrať, ktoré obrázky uvidíme na hlavnej stránke galérie. Vybrať si môžeme medzi zobrazením obrázkov/fotografií, ktoré sme zachytili my, našou kamerou alebo môžeme nechať zobrazovať všetky obrázky, ktoré sa v telefóne nachádzajú. Vmiešajú sa vám tak do galérie aj vizuálne súbory, ktoré vám poslali napríklad priatelia cez Whatsapp alebo Facebook Messenger.

Galéria MIUI dostala novú aktualizáciu

Aktualizácia 2.2.19 okrem toho prináša nové umelecké filtre. Tie sú kompatibilné s Xiaomi Mi MIX 2S, Mi MIX 3, Mi 8, Mi 9, Mi 9 Pro, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra, Mi 10S, Redmi K20 Pro, Redmi K20 Pro Premium Edition a Redmi K30 Pro Series.

Zaujímavým updatom pre zariadenia Xiaomi Mi 11 a Mi 10S je možnosť pridať k zhotoveným screenshotom – teda snímkam obrazovky, aj rámček vášho telefónu. Majitelia týchto smartfónov budú vedieť vytvárať fotografie obrazovky spolu s dizajnom ich telefónu. Ide o podobné vyhotovenie, ako používame my na XMOBILE.sk v sekcii Návody, kde vám ukazujeme na screenshotoch vsunutých v telefónoch kroky v návodoch.

Ak vám ešte na telefón neprišla aktualizácia aplikácie Galéria, tak neváhajte a stiahnuť si ju môžete z tohto odkazu Gallery v2.2.19.

 

 

Mohlo by vás tiež zaujímať