Xiaomi Mi 11
Zdroj: Xiaomi

Hľadáte nový vzhľad pre vaše Xiaomi? Vyskúšajte nový Nothing Launcher a skúste niečo nové!

Ak vás znudil váš starý vzhľad smartfónu, vyskúšajte Nothing Launcher, ktorý je aktuálne voľne dostupný v Obchode Play pre každého!

Okolo spoločnosti Nothing sa v poslednej dobe točí veľa dohadov a špekulácií. Bývalý riaditeľ spoločnosti OnePlus, Carl Pei pred niekoľkými mesiacmi odišiel z vedúcej stoličky pre globálny trh tejto spoločnosti a tak, ako dokázal OnePlus dostať na vrchol sa opäť snaží preraziť s novou značkou. Má ňou byť práve Nothing a už čoskoro by sme mali vidieť aj prvý smartfón, ktorý táto spoločnosť vybuduje. Prednosťou smartfónu od tejto spoločnosti s Carlom Pei vo vedení má byť aj jeho inovatívny launcher, ktorého beta verziu si dnes už vieme stiahnuť do takmer akéhokoľvek zariadenia. A ak vás teda znudil vzhľad vášho Xiaomi, vyskúšajte práve tento launcher voľne dostupný v Obchode Play.

Nothing Launcher prináša nové prostredie, ktoré si zamilujete

Ako sme už spomenuli, Nothing Launcher bude pýchou smartfónov s označením Nothing Phone(1). V smartfónoch od tejto spoločnosti sa má objaviť úprava systému Android s označením NothingOS a práve tento launcher je akousi ukážkou toho, čo nás bude čakať. O to viac nás teší, že si ho aktuálne vieme vyskúšať v akomkoľvek smartfóne a priniesť si tak doň nový svieži dizajn. Či už sa rozprávame o fontoch, widgetoch alebo ikonách aplikácií, tento launcher si jednoducho zamilujete. Nejde však len o taký obyčajný launcher, na aký sme zvyknutí.

V launcheri nájdeme aj možnosť zväčšiť si svoje obľúbené ikony či priečinky s aplikáciami. Vďaka tomu môžeme našu domovskú obrazovku prispôsobiť naozaj podľa seba. Ikony na domovskej obrazovke teda nemusia byť len niečím, čo nám slúži k prístupu do aplikácie. Môžu byť súčasťou estetiky tapety či celej domovskej obrazovky. A musíme uznať, že sme niečo takéto v žiadnom launcheri zatiaľ nevideli. Ako sme už spomenuli, Nothing Launcher si viete bezplatne stiahnuť z Obchodu Play a hneď využívať.

Nothing Launcher
Nothing Launcher

Zatiaľ len v beta verzii

Príchod smartfónu s označením Nothing Phone(1) by mal byť už za rohom. Nič to však nemení na fakte, že len pred niekoľkými dňami pribudla v Obchode Play možnosť vyskúšať si tento launcher. Nikoho teda neprekvapí, že je zatiaľ len v beta verzii a môže obsahovať nejaké chyby. Nemusí byť teda úplne stabilný, preto ak by ste náhodou pociťovali nejaké nezvyčajné správanie aplikácie, pokojne sa môžete vrátiť k svojmu pôvodnému launcheru.

Rovnako platí, že Nothing Launcher si môžu nainštalovať len používatelia smartfónov, ktorí majú v zariadení systém Android 11 či Android 12. Staršie verzie systému launcher nepodporuje, nemôžeme teda tento launcher v nich využiť. Aj tak však ide o skvelé osvieženie nášho smartfónu, ktoré nám možno chýbalo. A práve preto vám odporúčame vyskúšať nový launcher aj vo vašom Xiaomi smartfóne.

Aký launcher aktuálne využívate vo svojom zariadení? A vyskúšate aj tento launcher? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať