Redmi K30 5G
Redmi K30 5G. Zdroj: Xiaomi

Hľadáte telefón strednej triedy pod vianočný stromček? Napovie vám rebríček AnTuTu

AnTuTu je čínsky benchmarkový porovnávací nástroj, ktorý sa bežne používa na porovnávanie výkonnosti telefónov a iných zariadení.

Mobilné telefóny sú rozhodne jedným z najobľúbenejších vianočných darčekov. Nič nerozžiari oči viac, ako nové zariadenie, ktoré je aspoň o kúsok výkonnejšie, kvalitnejšie a krajšie, ako to staré. Ak hľadáte niečo vo vodách mid-range telefónov, tak AnTuTu aj pre vás prichystalo rebríček telefónov z tejto kategórie. 

AnTuTu je čínsky benchmarkový porovnávací nástroj, ktorý sa bežne používa na porovnávanie výkonnosti telefónov a iných zariadení. AnTuTu prichádza so svojimi rebríčkami na pravidelnej báze a informuje spotrebiteľov a najlepších zariadeniach.

Medzi desiatimi najlepšími zariadeniami v strednej triede telefónov nájdeme až štyroch zástupcov čínskeho výrobcu Xiaomi. Darmo by ste tu hľadali telefóny, ktoré sú najobľúbenejšie u našich operátorov, ako napríklad kórejský Samsung, Motorola alebo HTC. A možno aj preto vám odporúčame, ak môžete, nekupujte telefón s paušálom, ale vyberte si zariadenie podľa vlastnej vôle a k nemu najlepší program, ktorý bude sedieť vašim potrebám.

Rebríček AnTuTu s najlepšími telefónmi za november 2020 z kategórie midrange. Zdroj: AnTuTu
Rebríček AnTuTu s najlepšími telefónmi za november 2020 z kategórie midrange. Zdroj: AnTuTu

Ak by vás zaujímali najvýkonnejšie zariadenia na trhu, tak sme pre vás začiatkom mesiaca pripravili tento článok. Ak chcete vedieť, prečo sú podľa AnTuTu najlepšie telefóny značky Xiaomi Redmi, kliknite sem.

Rebríčku v tejto chvíli vládne počtom zariadení Xiaomi. No prvé miesto obsadila značka Huawei s telefónom Honor 30 a na druhom mieste so zariadením Huawei nova 7. Tretím v poradí je zástupca spoločnosti Xiaomi a to model Redmi K30 5G.Tento telefón bol uvedený na trh začiatkom roka a to, že sa udržuje stále v rebríčku na popredných miestach je známkou kvality. Navyše sa očakáva, že sa na tom ešte v najbližšom období nič nezmení.

Xiaomi obsadilo ešte štvrté, siedme a desiate miesto. V tesnom závese za Redmi K30 5G sa nachádza Xiaomi Mi 10 Lite. Ďalšie priečky tohto čínskeho výrobcu obsadili modely Redmi Note 8 Pro (siedme miesto) a Poco X3 NFC (desiate miesto). Rebríček zohľadňuje dáta za mesiac november.

Mohlo by vás tiež zaujímať