Xiaomi Mi 10 prejdeny autobusom
Zdroj: YouTube (TechLine), pngimg

Je Xiaomi Mi 10 nezničiteľný? Pozrite sa, ako dopadol po prejdení autobusom!

Po páde smartfónu sa väčšinou objavia nejaké známky z nehody. Ale čo tak po prejdení autobusom? Pozrite sa na prípad tejto odolnej Mi 10!

Pamätáte si časy, kedy ste svoje mobily voľne pohodili na stôl, z pádu na zem ste si veľkú hlavu nerobili a po nešťastnom páde do vody pomohla ryža? Tieto časy sú síce preč a na svoje smartfóny si dávame pozor, ako keby boli našou ďalšou končatinou. Nehody sa však občas stávajú a jedna sa stala i majiteľovi smartfónu Mi 10. Minuloročná „desiatka“ mu vypadla a čo čert nechcel, prešiel po nej autobus. Pozrite sa na výsledky, ktoré priniesol portál Gizchina.com.

Stále použiteľný

Predstavte si, že by sa niečo takéto stalo vám. Myslíte, že by bolo v sekunde po smartfóne? Toto však nebol prípad tejto Mi 10, ktorý sa so svojou odolnosťou môže nazvať novodobou Nokiou. Ako tento nechcený test odolnosti dopadol? Pozrite sa sami.

Pri pohľade na zadnú stranu smartfónu zabolí srdce nejedného z nás. Kamera skončila úplne dopraskaná a s ňou i kryt smartfónu. Potešujúci je však pohľad na displej „desiatky“. Ten si okrem pásiku po dĺžke displeja a menšej odreniny blízko selfie kamery nevyslúžil závažnejšie poranenia a podľa naších informácií je model plne funkčný, teda okrem kamery, samozrejme.

Mi 10

Model Xiaomi Mi 10 bol predstavený vo februári minulého roka a okamžite vyvolal rozruch svojou vyššou cenou. Na druhú stranu bolo treba povedať, že ak Xiaomi chcelo priniesť takú výbavu do smartfónu, bolo nutné odstrániť limity cien a dnes sa nad vyššou cenou ani nepozastavíme. Mi 10 priniesol 90Hz AMOLED displej, vtedy najnovší Snapdragon 865 a kameru so 4 snímačmi, ktorá prišla v zložení 108+13+2+2mpx. Batéria smartfónu prišla s kapacitou 4780mAh s 30W rýchlonabíjaním i pre bezdrôtové nabíjanie. Tento rok sme sa dočkali i vylepšeného modelu Mi 10S, ktorý bol predstavený len nedávno.

Ak nad modelom i po roku stále premýšľate, tak sme pre vás pripravili článok, v ktorom ho porovnávame s novou Mi 11.

A čo vy, stala sa vám už podobná nehoda? A bol smartfón použiteľný či ste museli vymeniť súčiastky? Alebo rovno celý smartfón? Pochváľte sa nám s vašimi nehodami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať