Xiaomi logo_Xmobile
Zdroj: Xmobile.sk

Kúpu smartfónu ešte chvíľu odložte: Tieto smartfóny nám Xiaomi predstaví v najbližších dňoch

Nové smartfóny od Xiaomi sú už za rohom. Len budúci týždeň nám spoločnosť predstaví hneď niekoľko modelov, ktoré sú veľmi lákavé.

Čínske Xiaomi nám v poslednej dobe predstavilo viacero smartfónov spolu so svojimi dcérskymi značkami. To najlepšie nás však ešte len čaká a všetci čakáme na predstavenie toho najlepšieho, čo má čínsky gigant vo svojom portfóliu. Už počas najbližších dní prebehne predstavenie viacerých smartfónov a inej elektroniky. Ak sa však v týchto dátumoch a predstaveniach neorientujete, nevadí. Na očakávané zariadenia sa teraz pozrieme spoločne a zhrnieme si, na čo všetko sa môžeme v najbližšej dobe tešiť. A prezradíme vám, že si pre nás toho čínska spoločnosť pripravila naozaj veľa. Na tieto zariadenia sa teda môžeme tešiť.

Xiaomi 12 predstavovanie

Čínske predstavenie vlajkových lodí pre rok 2022 prebehlo už 28. decembra minulého roku. V Európe však stále čakáme, no nie už dlho. Najbližšie predstavovanie nových zariadení prebehne už v utorok, 15. marca o 13:00. Tešiť sa môžeme na minimálne tri modely, medzi ktoré zaradíme základný Xiaomi 12, potom Xiaomi 12X a Xiaomi 12 Pro. Nie je známe, či nám spoločnosť odhalí aj ďalšie modely v podobe napríklad Xiaomi 12 Lite. V každom prípade nám už spoločnosť oznámila, že počas tohto predstavenia uvidíme i inteligentné hodinky s názvom Xiaomi Watch S1. Čo k tomu viac dodať, ak ste fanúšikmi takýchto predstavovaní, pripravte sa, pretože prebehne už o pár dní.

Xiaomi 12
Zdroj: YouTube (1M Gadget)

Redmi K50 len o pár dní na to

Ďalšími významnými modelmi od čínskeho Xiaomi bude séria Redmi K50. Tri ďalšie smartfóny doplnia model Redmi K50 Gaming Edition, ktorý nám už spoločnosť odhalila pred pár dňami. Tešiť sa môžeme na čipset Snapdragon 870 v základnom Redmi K50, no i na MediaTek Dimensity 8100 v jeho Pro verzii a Dimensity 9000 v smartfóne s označením Pro+. Okrem toho by Redmi malo odhaliť i ďalšie zariadenia ako napríklad nový notebook či ďalšie zariadenia, ktoré však neprídu na globálny trh ani pod iným označením. Smartfóny z radu Redmi K50 však uvidíme aj v Európe, a to pod označením Poco F4 a Poco F4 Pro. Modely z radu Redmi K50 uvidíme už vo štvrtok, 17. marca o 12:00 nášho času.

Redmi K50 teaser 1
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Redmi 10C či Redmi 10A

Už dlhšiu dobu sa povráva o doplnení série lacných smartfónov s označením Redmi 10. Sériu by tak mal doplniť model Redmi 10C, ktorý sa už dnes predáva v takej Nigérii. Jeho výbava však vôbec nie je slabá a nový model určite osloví i milovníkov dobre spracovanej strednej triedy. Úniky poukazujú i na predstavenie modelu Redmi 10A, ktorý má byť najmenej vybaveným smartfónom série. Dátum predstavenia týchto modelov však vôbec nie je známy, nové modely dcérskej značky Xiaomi však očakávame vo veľmi blízkej dobe.

Redmi 10A
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Čakáte na predstavenie niektorého z týchto smartfónov? A plánujete jeho kúpu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať