Xiaomi 11 Lite_displej
Zdroj: YouTube (GSMArena Official)

Mi 11 Lite má problém: Jeho majitelia hlásia závažné problémy s displejom!

Novinku s názvom Mi 11 Lite predstavili len nedávno. Počas predstavovania smartfón zahviezdil po boku velikánov akým je Mi 11 Pro či Mi 11 Ultra. Už pri prvom pohľade na smartfón mnohí vedeli, že práve táto novinka s prívlastkom Lite bude ich budúci smartfón, nikto však nečakal, že ho problémy začnú postihovať tak skoro. Portál Xiaomiadictos.com práve informuje, že smartfón sprevádzajú problémy so zelenými škvrnami pod displejom, čo mnohých nepoteší. Podľa všetkého to však nie je dôvod na paniku, pretože nejde o chybné zariadenia. Problém je teda úplne inde.

Škvrny na displeji

Problémy s displejom určite nie sú ničím príjemným, no zdá sa, že za to nemôže hardvér. AMOLED displeje u modelu Mi 11 Lite nie sú chybné a i keď sa Xiaomi zatiaľ k problémom nevyjadrilo, s najväčšou pravdepodobnosťou ide len o systémový problém, ktorý dokáže vyriešiť aktualizácia. Nižšie sa môžete pozrieť na snímky smartfónu so škvrnami.

mi 11 lite škvrny v displeji
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Zelené škvrny nie sú problémom len jedného zariadenia, problémy hlásia i viacerí majitelia, a preto veríme, že Xiaomi už o probléme vie. A čo robiť, ak sa škvrny objavia i u vás? Najlepším riešením bude nahlásiť problém spoločnosti, ktorá by na odstránení mala úpenlivo pracovať. Veríme, že náprava príde v najbližších dňoch a Xiaomi sa k problému vyjadrí.

Mi 11 Lite

Model Mi 11 Lite bol predstavený počas Xiaomi Mega Launch-u kde prišiel ako prvý smartfón s čipsetom Snapdragon 780G vyrobený 5nm procesom, resp. Snapdragon 732G pre 4G verziu smartfónu. Smartfón zaujal 90Hz AMOLED displejom, kompaktnými rozmermi a 4250mAh batériou s 33W nabíjaním.

Jeho majitelia nepohrdnú ani stereo reproduktormi alebo podporou pre micro SD kartu, ktorá sa pomaly ale isto zo smartfónov vytráca. Jediným mínusom je absencia 3,5mm jacku, ktorá sa však pre kompaktné rozmery smartfónu dá odpustiť.

Registrujete problém i u vás? Alebo poznáte niekoho s takýmito škvrnami v displeji? Podeľte sa s nami v komentároch o túto nie veľmi príjemnú skúsenosť.

Mohlo by vás tiež zaujímať