xiaomi Mi 11_predna kamera
Zdroj: Weibo (Digital Chat Station)

Mi 11 Pro odhaľuje špecifikácie i odhadované informácie o predstavení!

Mi 11 Pro bude vylepšenou verziou už teraz dokonalej "jedenástky" a tešíme sa, že výjde už čoskoro! Čo naň poviete, pozdáva sa vám?

Po príchode modelu Mi 11 sa už horlivo čaká na jeho lacnejší Lite model a vylepšený Mi 11 Pro. Doteraz sa zdalo, že smartfón je v nedohľadne, no podľa portálu XiaomiAdictos.com je model Mi 11 Pro už za rohom. Poďte sa pozrieť na odhadované špecifikácie i na informácie o predstavení spolu s odhadovaným dizajnom smartfónu.

Predstavenie už čoskoro

I keď na Mi 11 Pro čakáme už dlhšie, určite bude stáť za to. Najnovšie úniky však informujú, že čakanie je u konca a Pro verziu smartfónu by sme mohli vidieť už v polovici tohto mesiaca. Očakávame, že Xiaomi čoskoro zverejní oficiálne pozvánky na jeho predstavenie. Predtým ale Xiaomi plánuje vydať Mi 10S, takže veríme, že Xiaomi sa s Pro modelom „jedenástky“ ozve hneď po jeho predstavení. Mi 11 Pro bude okrem iného kráľom fotomobilov. Pozrite sa prečo.

Špecifikácie modelu

Je takmer isté, že Mi 11 Pro bude kraľovať fotografickému rebríčku DxOMark a už teraz vieme, že poraziť súčasných foto-gigantov nebude ľahké. Pro verzia smartfónu prinesie síce „len“ 50mpx hlavný snímač, no s veľkou pravdepodobnosťou pôjde o snímač od Samsungu ISOCELL GN2, ktorý bude osadený len v tých najlepších fotomobiloch. Hlavný snímač budú dopĺňať ďalšie 3 a o ich kvalite nie sú žiadne pochybnosti. Ďalšou očakávanou funkciou je podpora 120W rýchlonabíjania, toto nabíjanie však už poznáme z modelu Mi 10 Ultra, ktorý sa do európskych končín nedostal. 120W nabíjanie je však naozaj dokonalé, dokáže nabiť smartfón z 0 na 100% len v priebehu pár minút. Neoficiálne rendery ukazujú i možný dizajn smartfónu, ktorý bude naozaj elegantný.

Xiaomi Mi 11 Pro_render
Zdroj: Ben Geskin

Čo je na zatiaľ dostupných informáciách pravdy zatiaľ nie je isté, no smartfón vyzerá veľmi realisticky. Cena sa zatiaľ odhaduje vyššia približne o 200€ ako pri základnej verzii, čiže predpokladáme približne 945€.

Kúpili by ste si smartfón i s takouto vyššou cenovkou, či radšej investujete do lacnejšieho a vymieňate častejšie? Dajte nám vedieť v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať