Xiaomi-Mi-Band-5_pohlad-z-predu
Zdroj: YouTube (ASBYT)

Mi Band 7 by mohol vyzerať inak ako jeho predchodca, odhaľuje patent

Xiaomi Mi Band 7 by mohol vyzerať inak, ako jeho predchodca, odhaľujú to nový patenty spoločnosti, ktorý zachytáva neznámy fitness náramok.

Nový rok nepriniesol len predstavenie smartfónov z produktovej rady Xiaomi 12 (zatiaľ len pre Čínu), ale i nadstavbu MIUI 13. Rovnako so začiatkom nového roka sa začali objavovať aj prvé patenty a informácie spoločnosti o nadchádzajúcich produktoch. Jedným z nich je i pripravovaný fitness náramok, ktorému mnohí dávajú prívlastok Mi Band 7.

Takto by mohol vyzerať Xiaomi Band 7

Najnovšie zahraničný portál MyDrivers poukazuje na patent fitness náramku, ktorý by mohol byť pripravovaným náramkom Mi Band 7. Ako môžete nižšie vidieť, tak Xiaomi si zaregistrovalo dizajn náramku, ktorý je odlišný od Xiaomi Mi Band 6. Sedmička by mohla prejsť radikálnou zmenou, najmä vo veľkosti obrazovky, ktorá je výrazne väčšou.

Patent odhaľuje, že Xiaomi sa hrá s myšlienkou väčšej obrazovky, ktorá bude obdĺžnikového tvaru. Hlavným bodom je jeho dizajn a tvar. Displej by tak mohol ponúknuť viac informácií na obrazovke. Otázkou však zostáva, či spoločnosť ponúkne i dodatočné funkcie a hlavne aké.

Xiaomi Dizajn fitness naramku
Zdroj: mydrivers.com

Rovnako treba spomenúť i to, že dizajn náramku je podobný k existujúcemu zariadenia Huawei Band 6, ktorý využíva 1,64“ obrazovku.

V závere treba dodať, že zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne informácie o pripravovanom náramku a to ani informácie o nadchádzajúcich funkciách. V každom prípade, uvítali by ste väčší displej? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Mohlo by vás tiež zaujímať