MIUI 13 nadstavba globalne predstavenie
Zdroj: Xiaomi

MIUI 13, ale i produktová rada telefónov Redmi Note 11 pre globálny trh príde už koncom tohto mesiaca

Xiaomi oznamuje, že prišiel čas na predstavenie nadstavby MIUI 13 pre globálny trh. Nadstavbe príde pravdepodobne spolu s telefónmi Redmi Note 11.

Hoci Xiaomi ešte koncom decembra minulého roka oficiálne predstavilo nadstavbu MIUI 13, tak doposiaľ sa do nášho regiónu dostala iba prostredníctvom Xiaomi.EU ROM. Rovnako treba uviesť, že i telefóny Redmi Note 11, ktorých predstavenie sa datuje ešte ďalej, nie sú u nás dostupné. Zdá sa, že to by sa malo už čoskoro zmeniť.

Smartfóny Redmi Note 11 sú na ceste

Ako sme včera upozorňovali, tak Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete Twitter prezradilo, že produktová rada smartfónov Redmi Note 11 je na ceste. Spoločnosť konkrétne uviedla, že nové telefóny predstaví pre globálnych používateľov už 26. januára. Rovnako však treba uviesť, že doposiaľ spoločnosť nezdieľala, ktoré modely predstaví. Môžeme však očakávať, že budú predstavené Redmi Note 11, Redmi Note 11S, Redmi Note 11 Pro a Redmi Note 11Pro+.

Nadstavba MIUI 13 príde čo nevidieť

Najnovšie spoločnosť Xiaomi prostredníctvom svojho oficiálne Twitter účtu oznámila, že prišiel čas i na predstavenie MIUI 13 nadstavby pre globálnych používateľov. V tomto prípade spoločnosť však neuviedla, kedy sa tak presne stane. Môžeme však predpokladať, že nadstavba príde na trh v rovnaký deň, ako telefóny Redmi Note 11, teda 26. januára.

Len pre pripomenutie, Xiaomi doposiaľ oficiálne komunikovalo 19 smartfónov, ktoré budú aktualizované na MIUI 13 a to ešte v priebehu prvého kvartálu tohto roka. Inými slovami, spoločnosť nemá už čas na to, aby uvedenie a distribúciu nadstavby odkladalo. Preto 26. január, či začiatok februáre bude pravdepodobne i dátum, kedy Xiaomi začne postupne uvoľňovať aktualizácie pre širokú verejnosť, dúfajme.

Mohlo by vás tiež zaujímať