MIUI 13
Zdroj: Xmobile.sk

MIUI 13 môžete vďaka Xiaomi.EU ROM už dnes nainštalovať v našom regióne na tieto telefóny

Xiaomi.EU ROM uvoľňuje MIUI 13 pre prvé smartfóny dostupné na globálnom a európskom trhu.

Téma MIUI 13 a Androidu 12 je medzi používateľmi Xiaomi telefónov aktuálne horúcou témou. Dôvodom je, že Xiaomi koncom roka predstavilo novú nadstavbu a neskôr i informovalo, že nová nadstavba bude čoskoro dostupnou aj pre globálnych používateľov. Podľa publikovaných správ, v prvom kvartáli tohto roka nadstavbu MIUI 13 bude v našom regióne uvoľnenou pre 19 modelov smartfónov. Nájdeme medzi nimi modely telefónov ako sú Redmi Note 10, Mi 11, Redmi 10, ale i Note 8 (2021).

Najnovšie pozornosť médií púta ďalší zoznam smartfónov, na ktorý poukazuje portál xiaomiadictos.com. Dôvodom je, že ide o zoznam zariadení, na ktoré môžeme už dnes nahrať MIUI 13 nadstavbu.

Pre tieto modely telefónov je dostupná MIUI 13 Xiaomi.EU ROM

Portál konkrétne poukazuje na zoznam smartfónov, pre ktoré je možné k dnešnému dňu stiahnuť Xiaomi.EU ROM s MIUI 13. Ide o verziu MIUI, ktorá je prevzatá z Číny, ale zároveň je prispôsobená pre globálny a európsky trh.

Na zozname smartfónov, pre ktoré je možné stiahnuť a nainštalovať najnovšiu verziu nadstavby nájdeme 7 modelov telefónov. Ide najmä o výkonnejšie modely. Rovnako však treba uviesť, že telefóny sú v našom regióne nesmierne populárne. Prejdime však k samotnému zoznamu zariadení:

  • Xiaomi Mi 11
  • Xiaomi Mi 11 Pro
  • Xiaomi Mi 11i (Redmi K40 Pro)
  • Xiaomi Mi 11 Lite 5G
  • Xiaomi Mi 10S
  • POCO F3 (Redmi K40)
  • Xiaomi Mix 4

Samotné verzie MIUI pre modely vyššie môžete stiahnuť z tohto odkazu. Rovnako treba v závere povedať, že na to, aby ste si mohli dané verzie MIUI nainštalovať do svojich zariadení, tak musíte mať nielen otvorený bootlader, ale zároveň je potrebné mať nainštalovaný bootloader ako je TWRP.

Mohlo by vás tiež zaujímať