Google Kamera v Xiaomi smartfone_navod
Zdroj: Xiaomiportal.sk

Nová verzia GCam 8.0 je dostupnou pre viacero Xiaomi a Redmi smartfónov

Stiahnite si aktuálnejšiu verziu Google Kamery do svojho zariadenia

Ešte začiatkom minulého mesiaca sme vám priniesli návod, ako môžete do svojho Xiaomi smartfónu dostať Google Kameru. Dostupnou bola pre viacero modelov pričom prostredníctvom portu vytvoreného vývojárskym štúdiom GCam Loader, bolo možné stiahnuť si tú najvhodnejšiu verziu aplikácie pre vaše zariadenie.

Nová verzia GCam 8.0 je dostupnou pre viacero Xiaomi smartfónov

Portál xiaomiadictos.com aktuálne upozorňuje na uvoľnenie novšej verzie aplikácie GCam 8.0, ktorá je dostupná pre hŕstku zariadení Xiaomi a Redmi. Najnovší port aplikácie je vytvorený vývojárom, ktorý si hovorí Arnova8G2.

Aktuálnu verziu aplikácie si môžete stiahnuť pre nasledovné modely smartfónov:

  • Mi 10 Ultra
  • Xiaomi Mi 10
  • Mi Note 10
  • Mi Note 10 Lite
  • Redmi Note 9 Pro
  • Redmi Note 7 Pro

Pre zariadenia vyššie môžete stiahnuť aplikáciu z tohto odkazu.

  • Redmi Note 8 Pro

Pre zariadenie Redmi Note 8 Pro môžete stiahnuť aplikáciu z tohto odkazu.

Po stiahnutí inštalačného balíčka budete vyzvaný, aby ste povolili inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov (pozn. redakcie: v prípade, ak ste už inštaláciu v minulosti nepovoľovali). Následne aplikáciu nainštalujte. V priebehu niekoľkých sekúnd by ste ju mali mať potom dostupnú v zozname aplikácií.

V prípade, ak ste medzi zariadeniami vyššie nenašli svoj model smartfónu, tak vám dávame do pozornosti aplikáciu, prostredníctvom ktorej si môžete dohľadať tú najvhodnejšiu verziu aplikácie pre vaše zariadenia. Stiahnuť ju môžete z obchodu Google Play z odkazu nižšie.

GCam Loader
GCam Loader
Developer: Tech in Deep
Price: Free

Mohlo by vás tiež zaujímať