byt zdravy je vyhra
Zdroj: Xmobile/Printscreen

Očkovacia lotéria Byť zdravý je výhra mení vysielací čas hlavnej relácie. Ak chcete vyhrať, túto zmenu neprehliadnite!

Očkovacia lotéria Byť zdravý je výhra pobláznila mnohých Slovákov o čom svedčia aj čísla sledovanosti. Doposiaľ sme mohli hlavnú reláciu sledovať v priebehu nedele, kedy mali súťažiaci šancu vyhrať prémiové výhry vo výške 100-tisíc a viac €. RTVS v týchto dňoch ohlásilo, že mení TV program a očkovaciu lotériu presúvajú z nedeľného vysielania na sobotné.

„Vnímali sme názory a diskusie divákov, ktorí by uvítali skorší vysielací čas očkovacej prémie, a preto sme opätovne otvorili diskusie k tejto téme. Po dohode s Ministerstvom financií SR tak posledné 4 časti relácie Byť zdravý je výhra od 9. októbra odvysielame počas sobotných večerov o 20.30 h na Jednotke,“ povedal generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

Zostávajúce 4. časti očkovacej lotérie Byť zdravý je výhra, budeme môcť sledovať v nasledujúcich dňoch a časoch na Jednotke.

  • SOBOTA 9. októbra o 20:30 hod. na Jednotke
  • SOBOTA 16. októbra o 20:30 hod. na Jednotke
  • SOBOTA 23. októbra o 20:30 hod. na Jednotke
  • SOBOTA 30. októbra o 20:30 hod. na Jednotke

V prípade, ak by ste sa chceli pozrieť, či sa nenachádzate medzi výhercami, tak nám dovoľte dať vám do pozornosti článok, kde sme sa venovali zoznamu výhercov očkovacej lotérie Byť zdravý  je výhra. Mimochodom, ak nemôžete z nejakého dôvodu sledovať reláciu a odpovedať v prípade potreby na otázku moderátora súvisiacu s heslom, tak nám dovoľte dať vám do pozornosti aplikáciu nižšie, ktorá je schopnou sprostredkovať heslo v reálnom čase.

Vyhraj lotériu
Vyhraj lotériu
Developer: Adam Vician
Price: Free

Mohlo by vás tiež zaujímať

Show Comments (0)

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.