nastavenie pesnicky ako tonu zvonenia
Zdroj: Xiaomiportal.sk

Orežte a nastavte si vašu obľúbenú pesničku v Xiaomi telefóne ako tón zvonenia. Pozrite sa, ako na to!

Zaberie vám to len niekoľko desiatok sekúnd

Xiaomi telefóny patria medzi populárne smartfóny naprieč viacerými regiónmi. Bezpochyby za to okrem samotného hardwaru, môže aj software, ktorý v sebe schováva desiatky užitočných funkcionalít.

Nedávno sme vám napríklad ukázali, ako si je možné v Xiaomi smartfóne zapnúť HEIF formát fotografií, ktorý šetrí do ~50% dátovej stopy z fotografií, či sme vám ukázali, ako si je možné zapnúť tmavý režim v aplikáciách, ktoré ho oficiálne nepodporujú.

Dnes by sme vás chceli upozorniť na vstavanú aplikáciu Hudba, ktorá schováva funkciu orezania pesničky a možnosti jej nastavenia ako tónu zvonenia. Celý proces nastavenia vašej obľúbenej pesničky ako tónu zvonenia, vám zaberie iba pár sekúnd.

Takto si môžete nastaviť tón pesničky ako zvonenie

Ako prvé si je potrebné otvoriť samotnú aplikáciu Hudba. V prípade, ak neviete, o ktorú aplikáciu ide, tak nižšie sa môžete pozrieť na obrázku.

Xiaomi_aplikacia hudba_nastavenia tonu zvonenia_1
Zdroj: Xiaomiportal.sk

Teraz si vyhľadajte vašu obľúbenú pesničku, ktorú by ste si chceli nastaviť ako tón zvonenia. Štandardne zvoľte možnosť prehrávania. Potom zvoľte možnosť nožničiek, ktoré nájdete v spodnej časti obrazovky.

Xiaomi_aplikacia hudba_nastavenia tonu zvonenia_2
Zdroj: Xiaomiportal.sk

Potom vás aplikácia vyzve k orezaniu pesničky – teda odkiaľ má začať prehrávania, a kde má skončiť. Následne už len stačí zvoliť možnosť nastavenia ako tónu zvonenia.

Xiaomi_aplikacia hudba_nastavenia tonu zvonenia_3
Zdroj: Xiaomiportal.sk

Hotovo. Práve ste si nastavili pesničku ako tón zvonenia.

Mohlo by vás tiež zaujímať