Redmi Note 10 cena smartfonu
Zdroj: xiaomiadictos.com

Po odhalení vzhľadu Redmi Note 10, poznáme aj cenu! Je podľa vás atraktívnou?

Produktové balenie smartfónu Redmi Note 10 odhaľuje cenu. Máme sa vskutku na čo tešiť.

Smartfóny z produktovej rady Redmi Note 10 budú predstavené už v priebehu niekoľkých nasledujúcich dní. Posledné týždne priniesli viacero špecifikácií okolo pripravovaných zariadení vrátane kompletného dizajnu smartfónu Redmi Note 10, ktorý bol odhalený v priebehu včerajšieho dňa a to v plnej paráde.

Ohliadnuc od špecifikácií jednotlivých modelov smartfónov, tak sa dlhšiu dobu šepkalo aj o cene. Viacero zdrojov doposiaľ uvádzalo v prípade modelu Note 10 cenovku niekde na úrovni okolo 200 až 250 dolárov. Ide o cenu, ktorá sa po pravde aj očakávala vzhľadom na cenu smartfónov z produktovej rady Note 9, 8, či 7. Všetky tieto modely začínali približne na tejto cenoviek. Okrem iného oproti predošlým generáciám sa očakáva významný upgrade z pohľadu hardwaru.

Produktové balenie odhaľuje cenu smartfónu Note 10

Podľa najnovšie publikovaných správ, doterajšie informácie okolo odhadovanej ceny neboli ďaleko od pravdy. Portál gizchina.com píše, že produktové balenie smartfónu Redmi Note 10 by malo stáť 15 999 INR, čo je po prepočte okolo 180€. Konkrétne hovoríme o modely v konfigurácii 6GB/64GB. Túto informáciu odhalilo samotné balenie smartfónu, viď fotografiu nižšie. Okrem iného v cene je zahrnutá aj miesta daň.

Redmi Note 10_cena_1-1024x576
Zdroj: Gizchina.com

Druhým dychom však treba povedať, že ide o cenu mimo nášho regiónu. Inými slovami, v našom regióne bude cena pravdepodobne navýšenou o dovozné náklady vrátane poplatkov, ako je CLO, či miesta DPH.

Čo sa týka ceny, tak tá určite vyzerá zaujímavo a to hlavne pri pohľade na to, že zariadenie by malo disponovať AMOLED displejom. Môžeme tak hovoriť o nesmierne atraktívnej cene. V každom prípade, múdrejší budeme už v priebehu najbližších dní.

Čo si myslíte o cene smartfónu vy, je podľa vás atraktívnou?

Mohlo by vás tiež zaujímať