WhatsApp
Zdroj: unsplash.com (Mourizal Zativa)

Poznáme bližšie podrobnosti, ako bude fungovať funkcia reakcií na správy vo WhatsAppe

Známy portál WABetainfo.com prináša ďalšie podrobnosti o tom, ako bude fungovať funkcia reakcií na správy v službe WhatsApp.

Nie je žiadnym tajomstvom, že vývojári služby WhatsApp aktívne pracujú na prinesení funkcie reakcií na správy. Ide o opodobnú funkciu, ktorú dnes môžeme poznať i v aplikácii Messenger, ktorá rovnako patrí pod krídla spoločnosti Meta (Facebook).

Poznáme ďalšie podrobnosti o funkcií reakcií na správy

Najnovšie, špecializovaný portál WABetainfo, ktorý aktívne sleduje všetko okolo služby WhatsApp prináša ďalšie podrobnosti ohľadne funkcie reakcií na správy.

Portál píše, že funkcia umožní reagovať používateľom podobne na správy, ako je to v prípade aplikácií Messenger, Discord, Slack a ďalších platforiem. Portál potvrdil, že funkcia ako taká, nebude dostupnou len v individuálnych aplikáciách, ale i v skupinových konverzáciách. Rovnako zopakoval, že tieto reakcie nebudú anonymné. Znamená to, že ak napríklad v skupinovej konverzácii označíte správu prostredníctvom emoji, tak všetci uvidia, kto a ako označil správu.

WABetainfo ďalej prezrádza, že BETA verzia aplikácie odhaľuje, že používateľ bude môcť označiť jednotlivé správy naprieč konverzáciou iba raz a to prostredníctvom šiestich rôznych emoji. Inými slovami, ak už raz označíte správu napríklad veselým emoji, tak to už nezmeníte. Portál ďalej dodáva, že tí, ktorí dúfali v možnosť označovania správ vlastnými symbolmi, tak tých budú musieť sklamať. Táto funkcie nebude dostupnou a to aj napriek tomu, že sa o nej špekulovalo.

Nižšie na snímke obrazovky sa môžete pozrieť na jeden z prvých náhľadov tejto funkcie, ktorý je aktuálne dostupný na internete.

WhatsApp funkcia reagovania na spravy
Zdroj: wabetainfo.com

V závere treba dodať, že aktuálne nie sú dostupné informácie ktoré by prezrádali, kedy bude funkcia dostupnou naprieč globálnym trhom a pre všetkých. O funkcii ako takej sa už však hovorí približne od augusta tohto roka a preto dúfame, že vývojári túto funkciu prinesú už čoskoro.

Uvítali by ste túto funkciu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Via androidauthority.com

Mohlo by vás tiež zaujímať