POCO M3
Zdroj: 91Mobiles

Poznáme render nového modelu POCO M3, ktorý dorazí na trh v priebehu dní

Poznáme dizajn a základné špecifikácie telefónu POCO M3, novej nádeje spoločnosti Xiaomi v mid-range telefónoch.

Len pred pár hodinami sa na internete objavil render nového modelu zo série telefónov POCO – dizajn POCO M3, novej nádeje spoločnosti Xiaomi v mid-range telefónoch. Ako už vieme, tento nový telefón bude predstavený 24. novembra a jeho dizajn bol zverejnený, ako to už býva zvykom, len pár hodín pred jeho oficiálnym uvedením. Informáciu o dizajne novinky z dieľne POCO priniesol portál 91Mobiles.

Design, ktorý bude mať Xiaomi POCO M3, poznáme vďaka serveru 91Mobiles. Server síce nešpecifikujú, kto je jeho zdrojom, ale zdá sa, že ide o oficiálny obrázok čínskeho výrobcu telefónov. Vizualizácia potvrdzuje dohady, ktoré kolovali spravodajskými portálmi už niekoľko týždňov. POCO M3 príde s nezvyčajným dizajnom zadného krytu, na ktorom má okrem veľkého loga na čiernom panely tri šošovky fotoaparátov.

Ako vidíme na titulnom obrázku, na výber bude v 3 rôznych farbách, sú to čierna, modrá a žltá. Je tiež potrebné poznamenať, že POCO M3, mid-range telefón Xiaomi, bude pod taktom procesora Snapdragon 662, na fotenie mu bude slúžiť hlavný 48 Mpx fotoaparát a jeho výdrž zabezpečí 6 000 mAh batéria. POCO M3 je podľa všetkého vybavený aj 6,53-palcovým FHD + Dot Drop displejom. 

Zaujímavosťou je, že niektoré z týchto špecifikácií sú podobné pripravovanému Redmi Note 10 4G. Očakáva sa, že aj tento telefón bude vybavený 6,53-palcovým displejom, 6 000 mAh batériou a 48 MP fotoaparátom s ďalšími dvoma šošovkami. Pokiaľ sa pozrieme na históriu telefónov POCO, nebudeme prekvapení, ak je POCO M3 v podstate rebrandovaný Redmi Note 10 4G.

Teraz nám zostáva iba čakať do 24. novembra, kedy bude jeho oficiálne predstavenie spoločnosťou Xiaomi a o POCO M3 sa dozvieme všetky podrobnosti.

Mohlo by vás tiež zaujímať