Xiaomi 12 Pro
Zdroj: Unsplash (Shiva ID)

Predstavenie nových produktov od Xiaomi môže prebehnúť každou chvíľou: Jedna z očakávaných noviniek je vraj v predaji!

Xiaomi môže nové smartfóny a iné produkty predstaviť naozaj kedykoľvek. Na verejnosť unikli informácie o ďalšom produkte.

Všetci dobre vieme, že nás v blízkej dobe čaká predstavenie nových produktov od spoločnosti Xiaomi, medzi ktoré môžeme zarátať ako smartfóny, tak aj tablet či slúchadlá. Nové produkty by mali fanúšikov potešiť prívetivou cenou, ktorá sa potvrdila pri ďalšom produkte, ktorý by mal prísť už čoskoro. Najnovšie totiž unikli informácie o novom tablete s označením Redmi Pad, ktorý by vraj mal byť už v predaji. Poukázal na to známy leaker Karcper Skrzypek prostredníctvom platformy Twitter, pričom objasnil aj cenu zariadenia. Vzhľadom k tomuto úniku však môžeme očakávať predstavenie nových zariadení už vo veľmi blízkej dobe.

Redmi Pad sa vraj objavil v predaji

Tablety sa pomaly vracajú do módy, čo potvrdzujú viacerí výrobcovia, ktorí pracujú na vlastných zariadeniach. Vo vývoji je aj systém Android 12L, ktorý slúži pre smartfóny a zariadenia s veľkým displejom. Po tom, čo čínsky gigant predstavil svoje tablety z radu Xiaomi Pad 5 teraz prichádza na rad aj Redmi so svojím Redmi Padom. Pripravovaný tablet by mal prísť s lákavou cenou, čo nám potvrdzuje aj najnovší únik informácií. Cena modelu by sa mala pohybovať pod úrovňou 300€.

V skutočnosti by už nový tablet mal byť v predaji v Iraku a Kuvajte, pričom informácie zdieľali oficiálne účty spoločnosti na sociálnych sieťach. V súčasnosti však nevieme Redmi Pad v predaji nájsť nikde, je teda možné, že príspevky vyšli na verejnosť skôr ako by mali. V príspevku sa však objavili v oboch prípadoch aj ceny zariadení. V Iraku sa totiž nový tablet od dcérskej spoločnosti Xiaomi bude predávať za 225 amerických dolárov v prepočte, pričom Kuvajt nasadil cenu 232.5 amerických dolárov.

Predstavenie môže prebehnúť každou chvíľou

Po boku tabletu s označením Redmi Pad 5 by sa mali objaviť aj zariadenia ako Redmi Buds 4 Pro, nová generácia bezdrôtových slúchadiel, ktoré majú sľubný potenciál. Okrem toho vieme aj to, že na ceste sú aj modely ako Xiaomi 12T a Xiaomi 12T Pro. Ešte minulý týždeň vyšla na verejnosť informácia o tom, že tieto smartfóny by mohli prísť na trh už ďalší týždeň, teda aktuálne tento týždeň. Predstavenie by mohlo prebehnúť teda každým dňom, prípadne by v blízkej dobe mohla výjsť informácia o plánovanom predstavení.

Xiaomi 12T Pro Redmi Pad snímka
Zdroj: Xiaomiui

Čo tiež vieme o pripravovaných smartfónoch je ich výbava, ktorá by mala pozostávať z vlajkových súčiastok, resp. súčiastok určených pre výkonné modely. Základný smartfón by mal ponúknuť čipset MediaTek Dimensity 8100. Pro verzia smartfónu nám má naopak ponúknuť vrcholný Snapdragon 8+ Gen 1. Potvrdená je aj 200mpx kamera u Xiaomi 12T Pro, ktorá si isto získa viacerých fanúšikov. V súčasnosti už pripravované novinky nie sú žiadnym tajomstvom a jediné čo pre nás ostáva neznáme je ich dátum predstavenia.

Budete sledovať predstavenie nových produktov? A brúsite si na niektorý z nich zuby? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať