Redmi Note 10 Ultra
Zdroj: Xiaomi

Redmi Note 10 Pro 5G je neskutočne odolný: Pozrite sa, čo tento smartfón vydrží!

Modelová rada Redmi Note 10 sa rozrástla len včera a medzi populárne smartfóny z tohto roku zavítal ďalší smartfón s podporou 5G konektivity. Redmi Note 10 Pro 5G je však zatiaľ dostupný len pre Čínu, podľa všetkého však zamieri i za hranice domovskej krajiny. Na čínskej sociálnej sieti Weibo však bolo dnes uverejnené video, ktoré poukazuje na výdrž tohto smartfónu, ktorý určite tak rýchlo nezničíte. Pozrite sa na video, ktoré pre nás sprostredkoval portál Xiaomiadictos.com.

Vydrží i cyklus v práčke

Ako by dopadol váš smartfón po rotovaní v bubne práčky spolu s kľúčami a mincami? Displeju by sa to asi veľmi nepáčilo, no u modelu zo série Redmi Note s prívlastkom Pro 5G je tomu inak. Video zobrazuje naozaj úzky kontakt s predmetmi, ktoré by jednoducho poškriabali či zničili displej. Ako smartfón obstál? Pozrite sa sami!

Redmi Note 10 Pro 5G

Model predstavený len včera prekvapil špičkovou výbavou za nízku cenu. Nie je sa však čomu čudovať, ide o cenu čínsku a smartfón je taktiež určený len pre Čínu. V srdci Redmi Note 10 Pro 5G tlčie čipset MediaTek Dimensity 1100. Displej, ktorý môžeme vidieť na videu, je IPS LCD panel so 120Hz obnovovacou frekvenciou a do strednej triedy smartfón radí i kamera, ktorá je zložená z troch snímačov v zložení 64+8+2mpx.

O celodennú výdrž sa postará 5000mAh batéria napájaná 67W nabíjaním a potešia i stereo reproduktory, ktoré smartfónu priniesla spoločnosť JBL. Čo sa týka ceny, najdrahšia verzia sa bude predávať v prepočte za 255€, čo je naozaj nízka cena! Otázkou je však dostupnosť mimo Čínu. Aktuálne sa povráva o výskyte smartfónu minimálne v Indii, kde by mal prísť pod názvom Poco F3 GT. Pôvodne herný smartfón bude teda nám už známy Redmi Note 10 Pro 5G, na jeho výkon sme teda zvedaví!

Oslovil nový smartfón od Redmi i vás? A čo poviete na test odolnosti, sú podľa vás výsledky reálne? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať