Rocket League Sideswipe
Zdroj: Rocket League Sideswipe

Rocket League si zahráte už aj na smatfóne. Tu sú odkazy na stiahnutie

Vývojári hry Rocket League sprístupňujú mobilnú verziu hry, Rocket League Sideswipe. Dostupné je pre Android, ale i iOS. Tu sú odkazy na stiahnutie!

Rocket League patrí medzi hry, ktoré sa tešia veľkej obľube. Ide o hru dobre známu najmä pre hráčov konzol, ale i počítačov. Nie je žiadnym tajomstvom, že už dlhšiu dobu po nej bažia i používatelia smartfónov.

Rocket League Sideswipe stiahnete už i na váš smartfón

Niekoľko týždňov hra bola dostupnou prostredníctvom BETA programov pričom najnovšie ju vývojári oficiálne sprístupňujú pre širokú komunitu mobilných hráčov hier. Informovali o tom vývojári prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Rovnako však treba dodať, že ide o „zjednodušenú“ hru klasickej verzie Rocket League v 2D prevedení, ktoré ponúka lepšiu ovládateľnosť na mobilných zariadeniach. Nič to však nemení na tom, že ide vskutku o podarenú hru, ktorá je schopnou vás zabaviť na dlhé hodiny.

„Od tvorcov Rocket League bol automobilový futbal prerobený pre mobilné zariadenia! Vstúpte do hry s intuitívnym dotykovým ovládaním. Je to také jednoduché, ako dať loptu do súperovej siete, ale pozor! Aj váš súper sa pokúsi skórovať. Stlačte svoj boost, aby ste išli rýchlejšie, alebo ho použite na to, aby ste sa dostali zo zeme a vzniesli sa do vzduchu, aby ste vo vzduchu vykonali niekoľko zázračných manévrov, ktoré zanechajú vášho súpera v úžase.“ opisujú hru vývojári v obchode Google Play.

Vývojári hry ďalej prezrádzajú, že zápasy trvajú dve minúty. Nechýbajú ani režimy 1v1, či 2v2. Rovnako je možné hrať, ako súkromné zápasy napríklad s kamarátmi, tak i online so súpermi z celého sveta. Poteší i prítomnosť rebríčku, ktorý monitoruje vaše ranky v porovnaní s ostatnými hráčmi.

V závere treba dodať, že aplikácii aktuálne chýba Hlasový chat, no na jeho mieste nájdeme takzvaný Quick Chat. Hra má mimochodom 871 MB a stiahnuť ju môžete prostredníctvom Google Play, ale App Store z odkazov nižšie.

Rocket League Sideswipe
Rocket League Sideswipe
Developer: Psyonix Studios
Price: Free
‎Rocket League Sideswipe
‎Rocket League Sideswipe
Developer: Psyonix LLC
Price: Free

Mohlo by vás tiež zaujímať