UPC internet
Zdroj: UPC, úprava Xmobile

Rýchly 1GB/s internet od UPC je dostupný v ďalších častiach Slovenska, oznamuje spoločnosť

Spoločnosť UPC, aktuálne jeden z najväčších poskytovateľov pevného internetu naprieč Slovenskom oznamuje, že rozširuje pokrytie 1GB/s internetu naprieč ďalšími mestami. 

Podľa publikovanej tlačovej správy,  internet s rýchlosťou 1GB/s je aktuálne dostupným už pre 297-tisíc domácnosti, čo predstavuje približne polovicu všetkých domácnosti, ktoré majú k dispozícii prípojku od spoločnosti.

Rýchly 1GB/s internet je dostupný v ďalších mestách

Spoločnosť najnovšie oznamuje, že ďalší používatelia vo viacerých častiach Slovenska môžu aktuálne využívať internet s rýchlosťou 1GB/s. Ide od používateľov od Trnavy, cez Sliač, až po Prešov.

„Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA ponúka oddnes internet s rýchlosťou 1 Gigabit za sekundu v ďalších slovenských mestách a obciach. Kozmickú rýchlosť internetu, ktorá prináša nové možnosti virtuálnej zábavy, môžu oddnes využívať aj domácnosti v Prešove, Trnave, Banskej Bystrici, Leviciach, Sliači, Veľkom Šariši, Haniske, Petrovanoch, Kendiciach a Ľuboticiach. S najrýchlejšou internetovou službou môžu využiť všetky výhody a prednosti gigabitového pripojenia, ktorého uvedenie je potvrdením technologickej vyspelosti internetu od spoločnosti UPC a jej neustáleho investovania do najmodernejšej širokopásmovej siete.“ upozorňuje média spoločnosť UPC.

UPC okrem iného dodáva, že ponúka všetkým novým, ale aj existujúcim zákazníkom zľavu na dobu 6 mesiacov, ak si objednajú 1GB/s internet na dobu 24 mesiac, prípadne dlhšie. Prvých 6 mesiacov zákazníci budú platiť len 20,90€ vrátane ceny za prenájom špičkového WiFi routra Giga-Connect Boxu.

Gigabitový internet od UPC bol doteraz dostupný v Bratislave, Pezinku a Svätom Jure, a po jeho sprístupnení v uvedených mestách a obciach vyššie, bude v nadchádzajúcom období rozšírený aj do ďalších lokalít.

Mohlo by vás tiež zaujímať