Xiaomi gadgets
Zdroj: Youtube.com (Tech4All)

Smart gadgety od Xiaomi: Výber toho najlepšieho k športu i bežnému životu

Ak váhate nad výberom hodiniek či reproduktora, pozrite sa na náš výber najlepšej elektroniky od Xiaomi, ktorá vás doplní nielen pri športe!

S príchodom jari sa mnohí z nás rozhodli napĺňať predsavzatia a teplé počasie nás vyhnalo do prírody. Počas športových i nešportových aktivít nás však už dávno dopĺňa drobná elektronika v podobe hodiniek či slúchadiel s bluetooth konektivitou. Minule sme vám priniesli zoznam tých najlepších smartfónov od Xiaomi do 300€ a teraz je čas na zoznam tých najlepších inteligentých doplnkov k spríjemneniu športových i nešportových aktivít!

Xiaomi Mi Watch

Smart hodinky sú určite spoločníkom, ktorého využívame nielen pri športovaní, ale i pri každodennej aktivite. Xiaomi Mi Watch ponúkajú elegantný dizajn, ktorý určite zladia dámy i páni a nebudete sa za ne hanbiť pri práci ani pri športe. Poteší AMOLED displej so skvelou viditeľnosťou na slnku, vodeodolnosť 5ATM pre sprchovanie či plávanie a viac ako 100 ciferníkov pre dokonalé zladenie k outfitu. Hodinky ponúkajú 17 športových režimov, čo určite nie je málo. Navyše ak zabudnete aktivovať režim športu, hodinky to spravia za vás. Xiaomi Mi Watch disponujú GPS, snímačom tepovej frekvencie, výškometrom i krokomerom. Výdrž garantujú až 16 dní na jedno nabitie a za cenu pohybujúcu sa na hranici 100€ sú jednoducho dokonalé!

Xiaomi Mi Pro 2

Keď už kolobežku, tak od Xiaomi! Skvelým spoločníkom je práve Xiaomi Mi Pro 2 s elegantným dizajnom a jednoduchou skladateľnosťou. Kolobežka ponúka výkon 300W, nosnosť 100kg a najvyššiu rýchlosť dokonca 25km/h. O energii kolobežky i rýchlosti vás informuje LED displej a sledovať informácie môžete i cez aplikáciu Xiaomi Home. Ak sa ponáhľate, zvolíte športový režim s maximálnou rýchlosťou. Pre presun po parku vyberiete zasa štandardný režim a ak sa presúvate po meste, pre zvýšenú bezpečnosť je k dispozícii mód pre chodcov s obmedzením rýchlosti na 5km/h. Nakoniec by sme dodali, že Xiaomi Mi Pro 2 hlási dojazd 45km a v cene na úrovni 450€ nemá konkurenciu.

Mi Bluetooth Speaker

S jarou prichádzajú i posedenia na záhradkách či dvoroch a čo by to bolo za pohodu bez hudby. Mi Bluetooth Speaker s výkonom 6W zaistí čistý zvuk a výdrž až 8 hodín vás nenechá „na suchu“. Jednoduchý a kompaktný dizajn v rôznych prevedeniach robí z Mi Bluetooth Speaker-a dokonalého spoločníka i na prechádzky v prírode či túry. Čo je veľkým plusom je podpora handsfree telefonovania, takže žiadny hovor vás nezaskočí. Cena sa pohybuje na úrovni 25€.

Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Xiaomi sú živým dôkazom, že za bezdrôtové slúchadlá nemusíte utratiť kopec peňazí. Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ponúkajú doslova veľa hudby za málo peňazí. Pomerne kvalitný zvuk a výborný tvar vám garantujú, že tieto slúchadlá budú tým najlepším spoločníkom k behu. Slúchadlá z ucha pri behu nevypadávajú a na jedno nabitie z krabičky zvládajú až 4 hodiny. Za cenu približne 15€ sú tou najlepšou voľbou na trhu.

Vlastníte niektorý z týchto smart gadgetov? Či zvažujete ich kúpu? Dajte nám vedieť v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať