herný Redmi K40 Game Enhanced Edition
Zdroj: Twitter.com (Mukul Sharma)

Spolupráca Redmi a JBL? Kvalitné reproduktory prídu už v tejto novinke!

JBL sko spoločnosť pôsobiaca v premysle audiozariadení vytvorilo spoluprácu s Redmi. Dostupný smartfón s týmito reproduktormi príde čoskoro!

Dcérska spoločnosť Redmi je známa kvalitnými smartfónmi za nízku cenu. V posledných dňoch sa pozornosť upiera na hernú novinku Redmi K40 Game Enhanced Edition, ktorá by mala prísť už zajtra. Čo sa však týka jej výbavy, informácie sú vypúšťané každou chvíľou a najnovšie sa pozornosť sústreďuje na spoluprácu s ostrieľaným hráčom v oblasti audia. Zatiaľ čo vlajkové lode od Xiaomi získali reproduktory od Harman Kardon, známy leaker Mukul Sharma prináša informáciu o reproduktoroch od JBL pre hernú novinku od Redmi!

JBL v hernej novinke

Spoločnosť JBL asi netreba nikomu predstavovať. Ich kvalitné slúchadlá či reproduktory sú známe po celom svete a uvedomuje si to i Redmi, ktoré si pre svoju hernú novinku vybralo práve túto spoločnosť. Je až neuveriteľné, že s takouto prémiovou výbavou si plánuje Redmi udržať cenovku pri zemi a predstaviť konkurenciu pre veľkých hráčov. Podľa našich informácií smartfón získa duálne reproduktory, ktoré budú ideálne pre dokonalý herný zážitok i prehrávanie médií.

Redmi K40 Game Enhanced Edition

O pripravovanom smartfóne toho už vieme pomerne veľa. Potvrdený je čipset Mediatek Dimensity 1200, taktiež výkonné 67W nabíjanie či 5065mAh batéria. Redmi odhaľuje postupne takmer všetky informácie o smartfóne, okrem iného poznáme i vysúvacie fyzické tlačidlá pre lepší herný zážitok a spoločnosti sa nepodarilo v tajnosti udržať ani dizajn smartfónu.

Nateraz poznáme dve farebné verzie. Prvou je klasická čierna s dizajnom určeným pre hráčov. Nechýba ani LED osvetlenie v okolí kamery, ktorá bude mať mimochodom 3 snímače. Dnes však unikla informácia o druhej farebnej verzii, teda o jemnejšej striebornej. Dizajnové prvky sa od čiernej verzie nelíšia, zmena nastáva čisto vo farbe.

Príchod tohto herného smartfónu zrejme zamáva s herným priemyslom. Ak si Redmi plánuje udržať cenu na úrovni modelov Redmi K40, tak sa ostatní výrobcovia poriadne zapotia, cena bude takmer polovičná. Na globálnom trhu s dostupnosťou smartfónu neočakávame, aspoň nie s týmto názvom. Ku nám by mal zavítať ako Poco a potešiť nielen hráčov.

Robíte si zálusk na takýto smartfón alebo ste verní „klasickým“ modelom? Dajte nám vedieť v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať