Jednoduchý návod, ako spustíte fotoaparát dvojitým stlačením tlačidiel ovládania zvuku zo zamknutej obrazovky.
Zdroj: XMOBILE.sk

Spustite fotoaparát v okamihu zo zamknutej obrazovky, vďaka tejto funkcii MIUI

MIUI umožňuje aktivovať možnosť rýchleho spustenia aplikácie Fotoaparát a to aj v prípade, že je telefón zablokovaný. Rýchlo, dvoma klikmi.

Nadstavba Androidu MIUI je naozaj bohatým rozšírením základných funkcií operačného systému. Aj vďaka nej sa stali telefóny od čínskeho producenta Xiaomi populárne po celom svete. A to až natoľko, že je Xiaomi v súčasnosti na treťom mieste v predajnosti zariadení.

Medzi mnohými funkciami, ktoré nám MIUI ponúka, je aj rýchle spustenie fotoaparátu zo zamknutej obrazovky. Ide o jednoduché nastavenie, vďaka ktorému nepremeškáte žiadnu momentku, ktorá vás môže tešiť po zbytok života. Je to jedna z mnohých skratiek a giest, ktoré môžete využiť. V minulosti sme pre vás pripravili článok, v ktorom sa dozviete, ako si privolať pomoc, keď nedokážete telefonovať  alebo ako jednoducho zapnete kedykoľvek svetlo na svojom telefóne.

Teraz vám prinášame stručný a jednoduchý návod, ako kedykoľvek a najmä rýchlo, zapnúť fotoaparát vášho telefónu.

Fotoaparát na dva kliky

MIUI umožňuje aktivovať možnosť rýchleho spustenia aplikácie Fotoaparát a to aj v prípade, že je telefón zablokovaný. A je jedno, či máte Xiaomi, Redmi alebo POCO. Stačí vám len dvakrát stlačiť tlačidlo zníženia/zvýšenia hlasitosti a fotoaparát sa automaticky spustí.

Jednoduchý návod, ako spustíte fotoaparát dvojitým stlačením tlačidiel ovládania zvuku zo zamknutej obrazovky.
Jednoduchý návod, ako spustíte fotoaparát dvojitým stlačením tlačidiel ovládania zvuku zo zamknutej obrazovky. Zdroj: XMOBILE.sk

Všetko čo potrebujete spraviť, je ísť do Nastavenia vášho telefónu. Vyhľadať možnosť Zamknutá obrazovka a v nej aktivovať Spustiť Fotoaparát. Vďaka tomuto jednoduchému nastaveniu môžete kedykoľvek zo zamknutej obrazovky spustiť aplikáciu Fotoaparát len dvoma stlačeniami ovládania hlasitosti.

Veríme, že vám naše návody, tipy a odporúčania prinášajú väčší zážitok z používania telefónov Xiaomi, Redmi a Poco. Ak sa chcete dozvedieť viac, prezrite si sekciu Návody na našej stránke XMOBILE.sk. Nájdete v nej množstvo užitočných článkov, ktoré vám pomôžu vyťažiť z vášho zariadenia maximum. Ak máte nejaké otázky alebo sa chcete dozvedieť o nejakej funkcii viac, neváhajte nám napísať, radi vám poradíme a námet spracujeme do formy ľahko zrozumiteľného článku.

Mohlo by vás tiež zaujímať