Redmi Note 11 Mi Fan Festival
Zdroj: Xiaomiui

Takto vyzerá Mi Fan Festival edícia modelu Redmi Note 11: Zamilujete si ju aj vy!

Mi Fan Festival 2022 sa blíži a my máme možnosť pozrieť sa na špeciálnu edíciu modelu Redmi Note 11. Pozrite sa, ako vyzerá toto balenie.

Tak ako každý rok sa v tomto období bude konať Mi Fan Festival, najväčšie oslavy spoločnosti Xiaomi oslavujúce založenie spoločnosti. Na počesť tohto festivalu Xiaomi prináša najväčšie zľavy svojich produktov, no navyše nám už tradične ponúka špeciálnu edíciu jedného zo svojich smartfónov. Každý rok pripadá táto špeciálna edícia na iný model a zatiaľ čo minulý rok pripadla táto edícia na model Redmi Note 10 Pro, tento rok od neho štafetu preberá Redmi Note 11. Výbavou sa festivalová edícia nijako nelíši od tej pôvodnej. Zmenu si však všimneme v dizajne smartfónu aj jeho balenia, čo ocení nejeden skalný fanúšik. Snímky modelu nám priniesla komunita Xiaomiui.

Redmi Note 11 v Mi Fan Festival edícii

Tradičný Mi Fan Festival sa tento rok bude konať v dátume od 6.4. a prinesie so sebou už tradične zľavy. Oslovila nás však Mi Fan Festival edícia modelu Redmi Note 11, ktorú si jednoducho bude môcť kúpiť každý fanúšik. Zmena modelu nie je výrazná, na zadnej strane nájdeme jednoducho len logo festivalu, ktoré sa nachádza na každej špeciálnej edícii festivalových smartfónov. V balení však okrem základnej výbavy nájdeme aj samolepky, ktoré sú tematicky ladené do atmosféry festivalu. Inak vyzerá aj balenie smartfónu, ktoré má na sebe hviezdičky.

Redmi Note 11 Mi Fan Festival
Zdroj: Xiaomiui

Ako sme už spomínali, štafetu tento rok Redmi Note 11 prebral od minuloročného Redmi Note 10 Pro. Minulý rok sme sa k Mi Fan Festival edícii vedeli dostať jednoducho, stačilo objednať si model od autorizovaného predajcu v bronzovej farbe a festivalová edícia bola automaticky vaša. Samozrejme táto ponuka platila len v určitom období. Nie je známe, či Xiaomi zvolí rovnakú stratégiu aj tento rok. Potešíme vás ale tým, že festivalová edícia modelu Redmi Note 11 bude mať úplne rovnakú cenu, ako klasická verzia.

Mi Fan Festival Redmi Note 10 Pro
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Výbava smartfónu

Teraz sa pozrieme na výbavu smartfónu. V prípade, že vás fanúšikovská Mi Fan Festival edícia smartfónu oslovila a premýšľate nad jeho kúpou, zvolili by ste si prepracovanú strednú triedu smartfónov, ktorú poháňa čipset Snapdragon 680. V lacnom smartfóne s cenou okolo 200€ nájdeme ďalej aj 90Hz AMOLED displej s veľkosťou uhlopriečky 6.43″. Za spomenutie stojí aj kamera, ktorá je zložená zo štyroch snímačov. Hlavný snímač má 50mpx a dopĺňa ho 8mpx ultraširoký, 2mpx makro a 2mpx hĺbkový snímač. Selfie snímky si vieme zhotoviť pomocou 13mpx snímača v priestrele displeja.

O výdrž sa u tohto modelu stará 5000mAh batéria s podporou 33W nabíjania. Xiaomi uvádza, že sa smartfón dokáže nabiť na plnú kapacitu batérie už za 60 minút a pri bežnom používaní by nám mal postačiť na dva dni používania. Snímač odtlačkov prstov sa nachádza v tlačidle napájania a model disponuje aj NFC konektivitou či duálnymi reproduktormi.

Kúpili by ste si Mi Fan Festival edíciu Redmi Note 11? A vlastníte už niektorú fanúšikovskú verziu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať