Redmi Note 11
Zdroj: Zdroj: YouTube (Vy Vo Xuan)

Telefóny z produktovej rady Redmi Note 11 budú pre globálny trh predstavené ešte v tomto mesiaci, prezrádza Xiaomi

Smartfóny z produktovej rady Redmi Note 11 prichádzajú na globálny trh. Predstavené budú už o pár dní!

Len niekoľko dní dozadu Xiaomi publikovalo na sociálnej sieti Twitter status, že smartfón Redmi Note 11S bude čoskoro predstavený pre indický trh. Najnovšie sa k slovu hlási i globálne zastúpenie spoločnosti, informuje portál Vosveteit.sk.

Smartfóny z produktovej rady Redmi Note 11 prichádzajú na globálny trh

Náš sesterský portál konkrétne upozorňuje na to, že Xiaomi hlási skorý príchod smartfónov z produktovej rady Redmi Note 11 pre globálnych používateľov. Keď hovoríme skorý, tak tým myslíme, že telefóny budú uvedené na trh už čoskoro. Stane sa tak už v priebehu budúceho týždňa, konkrétne 26. januára.

Rovnako treba povedať, že Xiaomi nezdieľalo žiadne bližšie podrobnosti, aspoň nateraz. Nevieme teda povedať, či bude predstavený len jeden, alebo hneď niekoľko modelov telefónov Redmi Note 11. Do úvahy prichádzajú oba scenáre. Za spomenutie stojí uviesť, že Xiaomi len niekoľko dní dozadu ohlásilo, že posúva plán predstavenia viacerých smartfónov na neskôr. Ako už asi tušíte, tak za tým stojí najmä nedostatok čipov. To je aj jeden z dôvodov, prečo si nedovolíme odhadnúť, ktoré modely telefónov budú predstavené.

Každopádne treba uviesť, že rovnako ani nepoznáme, pod akými názvami prídu jednotlivé modely telefónov. Ešte začiatkom mesiaca vyplávalo na povrch, že modely budú disponovať rôznymi označeniami naprieč regiónmi a zároveň, niektoré z nich budú predstavené i pod značkou Poco. Nižšie si môžete pozrieť očakávané názvy telefónov pre jednotlivé regióny.

Zdroj: xiaomiui.net

Tak či onak, viac sa dozvieme už v priebehu budúceho týždňa. Rovnako ako sme u Xiaomi zvyknutí, môžeme očakávať, že spoločnosť v priebehu nasledujúcich dní začne postupne dávkovať niektoré informácie o nadchádzajúcich telefónoch. Hneď ako budú dostupné ďalšie správy, tak vás budeme informovať.

Mohlo by vás tiež zaujímať