PocoSPRAVODAJSTVOXiaomi

Únik cien Mi 11 Lite 5G a Poco X3 Pro: veľa muziky za málo peňazí

O smartfónoch Mi 11 Lite 5G a Poco X3 Pro vás v poslednej dobe pravidelne informujeme a to znamená jediné. Smartfóny už čakajú za rohom na svoje predstavenie a už čoskoro ich uvidíme. Najnovšie však uniká cena týchto dvoch smartfónov a ak sa zdroje nemýlia, smartfóny budú naozaj bestsellerom na trhu. Na ceny upozornil portál Gizmochina.com.

Mi 11 Lite 5G

Lacnejší a odľahčený smartfón nového Mi 11 bude podľa doteraz dostupných informácií plne dostačujúcim smartfónom pre rok 2021 a doťahovať sa bude na najlepšie modely. Z certifikácie v Google Play Console už poznáme napríklad čipset Snapdragon 765G, ďalej 64mpx hlavný snímač kamery s 5-násobným optickým zoomom či maximálnu veľkosť interného úložiska na úrovni 256GB. Leak od európskeho predajcu smartfónov teraz naznačuje i cenovku smartfónu, ktorá by sa nemala príliš odlišovať od minuloročného Mi 10 Lite. Mi 11 Lite 5G vo verzii 6/128GB tak zrejme získa európsku cenu na úrovni kúsok nad 400€ čím si isto získa srdcia mnohých Xiaomi milovníkov. Cena pri 4G modeli bude o niečo nižšia, tá je zatiaľ stále zahalená rúškom tajomstva.

Mi 11 Lite cena
Zdroj: dealntech

Poco X3 Pro

Len včera sme vás informovali o tom, že cena Poco X3 Pro by sa mohla pohybovať na úrovni 200-300€. Dnes sa nám to potvrdilo a z ďalšieho zdroja sa ku nám dostáva európska cena pre tento model. Tá by sa mala pohybovať na úrovni neuveriteľných 269€ a keď si predstavíte, čo všetko za túto cenu získate, zostanete v nemom úžase. Smartfón by mal poháňať čipset Snapdragon 870, neuveriteľný 120Hz displej a dokonca 5200mAh batériu. Poco sú jednoducho blázni o čom svedčí aj ich nové logo. Ak sú súčasné informácie pravdivé, Poco X3 Pro ako pravý nástupca Poco F1 bude bezkonkurenčným modelom.

Na ďalšie informácie netrpezlivo čakáme a budeme vás o nich isto informovať. Príchod smartfónov by mohol už klopať na dvere tak nás nezabúdajte sledovať, nech vám neuniknú žiadne novinky zo sveta Xiaomi.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close