Poco novy maskor
Zdroj: Poco

Únik cien Mi 11 Lite 5G a Poco X3 Pro: veľa muziky za málo peňazí

Mi 11 Lite 5G rovnako ako Poco X3 Pro môžu byť už čoskoro predstavené, svedčí o tom i únik ich ceny. Budú bestsellerom na trhu smartfónov?

O smartfónoch Mi 11 Lite 5G a Poco X3 Pro vás v poslednej dobe pravidelne informujeme a to znamená jediné. Smartfóny už čakajú za rohom na svoje predstavenie a už čoskoro ich uvidíme. Najnovšie však uniká cena týchto dvoch smartfónov a ak sa zdroje nemýlia, smartfóny budú naozaj bestsellerom na trhu. Na ceny upozornil portál Gizmochina.com.

Mi 11 Lite 5G

Lacnejší a odľahčený smartfón nového Mi 11 bude podľa doteraz dostupných informácií plne dostačujúcim smartfónom pre rok 2021 a doťahovať sa bude na najlepšie modely. Z certifikácie v Google Play Console už poznáme napríklad čipset Snapdragon 765G, ďalej 64mpx hlavný snímač kamery s 5-násobným optickým zoomom či maximálnu veľkosť interného úložiska na úrovni 256GB. Leak od európskeho predajcu smartfónov teraz naznačuje i cenovku smartfónu, ktorá by sa nemala príliš odlišovať od minuloročného Mi 10 Lite. Mi 11 Lite 5G vo verzii 6/128GB tak zrejme získa európsku cenu na úrovni kúsok nad 400€ čím si isto získa srdcia mnohých Xiaomi milovníkov. Cena pri 4G modeli bude o niečo nižšia, tá je zatiaľ stále zahalená rúškom tajomstva.

Mi 11 Lite cena
Zdroj: dealntech

Poco X3 Pro

Len včera sme vás informovali o tom, že cena Poco X3 Pro by sa mohla pohybovať na úrovni 200-300€. Dnes sa nám to potvrdilo a z ďalšieho zdroja sa ku nám dostáva európska cena pre tento model. Tá by sa mala pohybovať na úrovni neuveriteľných 269€ a keď si predstavíte, čo všetko za túto cenu získate, zostanete v nemom úžase. Smartfón by mal poháňať čipset Snapdragon 870, neuveriteľný 120Hz displej a dokonca 5200mAh batériu. Poco sú jednoducho blázni o čom svedčí aj ich nové logo. Ak sú súčasné informácie pravdivé, Poco X3 Pro ako pravý nástupca Poco F1 bude bezkonkurenčným modelom.

Na ďalšie informácie netrpezlivo čakáme a budeme vás o nich isto informovať. Príchod smartfónov by mohol už klopať na dvere tak nás nezabúdajte sledovať, nech vám neuniknú žiadne novinky zo sveta Xiaomi.

Mohlo by vás tiež zaujímať