POCO M3
Zdroj: POCO

VIDEO: Už žiadne chýry, vieme všetko o novom POCO M3

POCO M3 predstaví čínsky výrobca telefónov  už 24. novembra 2020. Na trh príde v troch farebných prevedeniach.

Po oznámení dátumu oficiálneho predstavenia POCO M3 sa dostali von všetky detaily. Mid-range telefón od dcérskej spoločnosti Xiaomi príde na globálny trh čoskoro a mnohých fanúšikov poteší svojimi vlastnosťami a relatívne nízkou cenou.

Pred pár dňami sa objavili prvé vizuály tohto telefónu a dnes si konečne môžeme podrobnejšie pozrieť to, ako bude POCO M3 naozaj vyzerať. Ako sme avízovali, tak POCO M3 prichádza s úplne iným dizajnom, ako majú ostatné modely tejto podznačky Xiaomi. Okrem zmien, ktoré si môžeme ľahko všimnúť, za pripomienku stojí aj textúrovitý povrch telefónu, ktorý poslúži k jeho lepšiemu uchopeniu a držaniu v rukách. Obzvlášť dobrá vlastnosť pre tých, ktorým sa telefón zvykne vyšmyknúť.


POCO M3 predstaví čínsky výrobca telefónov  už 24. novembra 2020. Na trh príde v troch farebných prevedeniach a to v čiernej, modrej a žltej. Neprehliadnuteľným prvkom telefónu sú jeho tri šošovky, ktoré výrobca umiestnil na čiernu vypuklú obdĺžnikovú doštičku na zadnej strane krytu spolu s logom POCO.

Tento nový telefón strednej triedy od Xiaomi bude mať konvenčný predný dizajn, ktorému bude dominovať selfie kamera v kvapôčkovom výreze. Po jeho stranách bude mať okrem skeneru odtlačkov prstov aj typické tlačidlá hlasitosti a vypnutia.

Xiaomi POCO M3 a jeho špecifikácie

Čo sa týka hardvéru, nový Xiaomi POCO M3 bude obsahovať 8-jadrový Snapdragon 662 v kombinácii s minimálne 4GB RAM. Jeho obrazovka bude typu IPS LCD o veľkosti 6,53 palca v rozlíšení FHD +.

K tomu všetkému je pridaný 48MP hlavný fotoaparát, 6 000mAh batéria a operačný systém MIUI 12 založený na Androide 10. Operačný systém, rovnako ako v prípade POCO X3 NFC, by mal prísť spolu s trojročnou zárukou aktualizácií.

Xiaomi vyrobila smartfón strednej triedy, ktorý pravdepodobne vynikne svojou cenou. Je veľmi pravdepodobné, že nakoniec utlačí do úzadia Redmi 9 a Redmi Note 9.

Všetky oficiálne funkcie POCO M3 budú predstavené 24. novembra spolu s jej uvádzacou cenou. Na pripomenutie POCO X3 NFC bol uvedený na trh iba za 199 eur.

Informácie o uvedení POCO M3 priniesol portál Xiaomi Adictos.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať