Prémiové aplikácie zadarmo pre vaše Xiaomi.
Zdroj: XMOBILE.sk

Vyberáme prémiové aplikácie pre vaše Xiaomi, ktoré sú dnes zadarmo!

Pravideľný prehľad programov a zaujímavé aplikácie, ktoré nájdete v Google Play výnimočne zadarmo. To najlepšie pre vaše Xiaomi.

Aplikácie vo vašom telefóne sú rovnako dôležité, ako telefón samotný. Preto sme sa rozhodli zaviesť na XMOBILE.sk novú rubriku, v ktorej vám budeme prinášať zaujímavé a výnimočné aplikácie, ktoré nájdete v danom momente na Google Play zadarmo alebo vo veľkej zľave. Aj vďaka tomu si budete môcť do svojich zariadení stiahnuť programy, ktoré by ste si inak nekúpili alebo aplikácie, ktoré naozaj stoja za to.

Veríme, že vám táto nová rubrika prinesie osoh a vylepší už aj tak perfektné telefóny od Xiaomi.

 

Clean Equalizer & Bass Booster
Clean Equalizer & Bass Booster
Developer: Raztech
Price: 3,19 €

Ušetríte 3,19€

Umožní vám prehrávať všetkú hudbu z vášho zariadenia s upraveným zvukom. Môžete napríklad boostnuť basy alebo si vybrať z viacerých preddefinovaných ekvalizérov vhodných napríklad pre Rap, Jazz, Pop, klasickú hudbu atď.

 

Ušetríte 2,89€

Kiwi VPN Pro vám umožní prístup k blokovanému obsahu (webovým stránkam alebo aplikáciám). Neviete nainštalovať nejakú aplikáciu, lebo nie je dostupná pre vašu krajinu? Žiaden problém, spustite Kiwi a tvárte sa, že ste v krajine, kde je aplikácia povolená. Taktiež sa to týka rôznych športových prenosov, ktoré sú dostupné napríklad len v Amerike, ale nie u nás. Vďaka VPN servisu sa môžete virtuálne premiestniť na ľubovoľné miesto na zemi. Okrem toho táto aplikácia tiež šifruje vaše pripojenie, vďaka nej môžete súkromne a bezpečne surfovať po internete.

 

SUI File Explorer PRO
SUI File Explorer PRO
Developer: Suifitime
Price: 0,89 €

Ušetríte 1,59€

Nestačí vám vstavaný správca súborov? Skúste SUI File Explorer. Je to jednoduchý, malý, rýchly a efektívny prieskumník súborov a jedna z najlepších aplikácií na správu súborov v obchode Google Play. Aplikácia podporuje RTL a zobrazuje veľkosť priečinkov, je určený pre všetky zariadenia s Androidom vrátane telefónov, tabletov a Android TV. Je dizajnovaný podľa Google Material Theme. Podporuje všetky verzie Androidu od Jellybean, Kitkat, Marshmallow až po Nougat.

 

Ušetríte 5,49€

Je to prvá aplikácia s podporou AI, ktorá dokáže automaticky detekovať a vyčistiť dvojité obrázky, dvojité súbory, dvojité videá atď.

 

Pro Mp3 player - Qamp
Pro Mp3 player - Qamp
Developer: QAPP
Price: 1,19 €

Ušetríte 0,99€

Empétrojky ešte nevymreli a ak ich stále počúvate alebo chcete počúvať. Potrebujete dobrú aplikáciu. Qamp je výkonný hudobný prehrávač a prehrávač mp3 pre Android. Podporuje formáty mp3, ogg, wma, flac, wav, ape, wv, tta, mpc, aiff.

Mohlo by vás tiež zaujímať