Prémiové aplikácie pre vaše Xiaomi.
Zdroj: XMOBILE.sk

Vyberáme prémiové aplikácie pre vaše Xiaomi, ktoré sú dnes zadarmo! #5

Objavte zaujímavé aplikácie, ktoré nájdete v Google Play výnimočne zadarmo. To najlepšie pre vaše Xiaomi telefóny od XMOBILE.sk.

Aplikácie vo vašom telefóne sú rovnako dôležité, ako telefón samotný. Preto sme sa rozhodli zaviesť na XMOBILE.sk novú rubriku, v ktorej vám budeme prinášať zaujímavé a výnimočné aplikácie, ktoré nájdete v danom momente na Google Play zadarmo alebo vo veľkej zľave. Aj vďaka tomu si budete môcť do svojich zariadení stiahnuť programy, ktoré by ste si inak nekúpili alebo aplikácie, ktoré naozaj stoja za to.

Veríme, že vám táto nová rubrika prinesie osoh a vylepší už aj tak perfektné telefóny od Xiaomi.

 

Wish Lists
Wish Lists
Developer: borisgames
Price: Free

Ušetríte: 0,99€

Najjednoduchšia a ľahko ovládateľná aplikácia, ktorá vám umožní rýchlo a jednoducho vytvoriť akýkoľvek zoznam.
Ak idete na prehliadku, vytvorte zoznam miest, ktoré chcete vidieť alebo vecí, ktoré chcete zbaliť.
Idete do obchodu, spíšte si nákupný zoznam.
Potrebujete mať prehľad o vašej práci? Vytvorte si zoznam úloh.

 

Was kann ich ausgeben? Premium
Was kann ich ausgeben? Premium

Ušetríte: 2,89€

Toto je prémiové vydanie aplikácie. Z hľadiska funkčnosti je úplne totožné s plnou verziou, zakúpenou prostredníctvom nákupov v aplikácii. Táto aplikácia nevyžaduje, aby ste svoje výdavky uvádzali v príslušnej kategórii. Táto aplikácia neodpovedá na otázku „na čo sa minuli peniaze“. Účelom aplikácie je povedať vám, koľko môžete minúť v rámci vášho rozpočtu. Aplikácia je veľmi jednoduchá. Zadáte, koľko máte peňazí, a kedy nastane nasledujúci výplatný deň, aplikácia vydelí sumu peňazí počtom dní pred výplatou, čím získate aktuálny denný limit výdavkov.

 

All Video Downloader 2024
All Video Downloader 2024
Developer: Scanner Lab
Price: Free

Ušetríte: 0,59€ 

Chcete mať skener stále pri sebe? Potom čítajte ďalej. Táto aplikácia dokáže splniť všetky vaše potreby! Nainštalujte si aplikáciu SoftScanner a vyskúšajte všetky funkcie zadarmo! Skenujte a upravujte dokumenty pomocou fotoaparátu v telefóne a zdieľajte ich alebo ich ukladajte ako DOC alebo PDF. Aplikácia Scanner je jedným z najužitočnejších skenerov PDF pre mobilné telefóny. Premeňte s ňou mobilný telefón s Androidom na prenosný skener.Aplikácia SoftScanner poskytuje rôzne filtre a možnosti úprav pre pokročilé skenovanie.

 

Stickerfy for WhatsApp
Stickerfy for WhatsApp
Developer: Niklas Casper
Price: Free

Ušetríte: 0,69€

Oživte pomocou tejto aplikácie stickers vo WhatsApp. Stickerfy ponúka desiatky rôznych nálepiek, ktoré môžete použiť v komunikácii s priateľmi. Aplikácia obsahuje stickers z najrôznejších kategórií, ako napríklad cestovanie, ľudia, oslavy, zvierata a tak ďalej.

 

QR / Barcode-Scanner PRO
QR / Barcode-Scanner PRO
Developer: Smart Scanner
Price: 6,49 €

Ušetríte: 2,39€

Dobrý skener QR a Bar kódov nie je nikdy na zahodenie. Ak už z nejakého dôvodu nie ste spokojný s tým, ktorý máte v telefóne, tak môžete prejsť QR/Barcode Scanner Pro, ktorý má na Google Play hodnotenie na úrovni 4,7. Zároveň v tejto chvíli ušetríte viac ako dve eurá.

Mohlo by vás tiež zaujímať