Prémiové aplikácie zadarmo pre vaše Xiaomi.
Zdroj: XMOBILE.sk

Vyberáme prémiové aplikácie pre vaše Xiaomi, ktoré sú dnes zadarmo! #6

Objavte zaujímavé aplikácie, ktoré nájdete v Google Play výnimočne zadarmo. To najlepšie pre vaše Xiaomi telefóny od XMOBILE.sk.

Aplikácie vo vašom telefóne sú rovnako dôležité, ako telefón samotný. Preto sme sa rozhodli zaviesť na XMOBILE.sk novú rubriku, v ktorej vám budeme prinášať zaujímavé a výnimočné aplikácie, ktoré nájdete v danom momente na Google Play zadarmo alebo vo veľkej zľave. Aj vďaka tomu si budete môcť do svojich zariadení stiahnuť programy, ktoré by ste si inak nekúpili alebo aplikácie, ktoré naozaj stoja za to.

Veríme, že vám táto nová rubrika prinesie osoh a vylepší už aj tak perfektné telefóny od Xiaomi.

Vyskúšajte nasledovné aplikácie

 

Fast Video Splitter for Whatsapp status
Fast Video Splitter for Whatsapp status

Ušetríte: 0,69€

Video cutter je aplikácia na jednoduché strihanie videí určená najmä na uľahčenie práce pre zdieľanie video statusov na Whatsapp. Avšak využiť ju viete aj inde. Rozdeľte svoje dlhé videá na 30-sekundové časti a zdieľajte ich priamo so zo strihacieho programu do Whatsapp.

 

Calculator Locker: Hide Photos
Calculator Locker: Hide Photos
Developer: Augustro
Price: 3,19 €

Ušetríte: 0,59€

Calculator Locker: Hide Photos & Videos + Applock je zaujímavá bezpečnostná aplikácia, ktorá sa tvári ako funkčná kalkulačka. Bezpečne s ňou skryjete fotografie alebo videá a uzamknete aj prístup k vašim súkromným aplikáciám a to napríklad pomocou odtlačkov prstov/pin/vzoru. Neobsahuje žiadne reklamy.

Aplikácia sa tvári ako bežná kalkulačka, po jej otvorení tak aj funguje. Avšak jej špeciálnymi funkciaim je to, že dokáže schovať obsah vo vačom zariadení.

 

Ušetríte: 7,99€

Vedeli ste, že súbory zostávajú vo vašom telefóne aj po zmazaní? Recovery Bin pre Android, funguje rovnako ako kôš v systéme iOS alebo kôš v systéme Windows. Je to rýchly a ľahký spôsob obnovenia vašich súborov, videa a obrázkov. Ak ste zmazali omylom nejaké súbory, tak neváhajte využiť funkcií tejto aplikácie, ktorá ich môže zachrániť. Súboru po zmazaní zostávajú v pamäti až po kým nie sú prepísané inými.

 

Audio Recorder
Audio Recorder
Developer: Appntox
Price: Free

Ušetríte: 0,69€

Audio Recorder ponúka dva formáty záznamu. Formát M4A je kódovaný zvukovým kodekom AAC, má dobrú kvalitu a malú veľkosť. Štandard zvukových súborov WAV (Audio File Format) (WAVE alebo WAV) na ukladanie zvukových bitových tokov do počítačov. Ukladá zvukové dáta nekomprimované.

 

SkanApp Buch- und Dokumentensc
SkanApp Buch- und Dokumentensc
Developer: GO2GET
Price: 19,99 €

Ušetríte: 19,99€

Aplikácia na scanovanie vašich dokumentov a ich ukladanie, napríklad vo formáte PDF. Ideálnych výsledkov dosiahnete pri skenovaní s takzvaným scanstickom – nástrojom podobným selfie sticku, ktorý sa dá kúpiť napríkald na Amazone alebo u iných predajcov.

Mohlo by vás tiež zaujímať