Spotify
Zdroj: Unsplash.com (Alexander Shatov)

Využívate na vašom smartfóne službu Spotify? Mali by ste využívať aj túto aplikáciu!

Aplikáciu Spotify pre smartfón si môžeme vylepšiť službou od komunity Xiaomiui. Pozrite sa na aktivitu svojich priateľov v tejto službe!

Služba Spotify sa stala jednou z najobľúbenejších služieb pre streamovanie hudby či už online alebo po predplatení služby aj offline. Dnes jej konkurujú len služby ako YouTube Music, Tidal či Deezer. Aj tak si však táto služba drží pomerne veľký podiel na trhu a využíva ju množstvo fanúšikov. Možno však viete, že Spotify pre smartfóny a pre počítače ponúka rozdielne funkcie a zatiaľ čo služba na smartfóne ponúka o niečo menej funkcií, na počítači si môžeme užiť nejaké funkcie zadarmo a navyše. Výhodou služby na počítači je napríklad možnosť výberu skladby a jej preskakovanie za cenu reklám. Aplikácia pre počítač navyše ponúka aj funkciu zobrazenia toho, čo práve počúvajú naši priatelia. A túto funkciu si vieme spustiť aj na smartfóne vďaka aplikácii od komunity Xiaomiui.

Skúste aplikáciu SpotiBuddies aj vy!

Aplikácia SpotiBuddies je voľne dostupná pre každého používateľa smartfónu prostredníctvom Obchodu Play. Za aplikáciou stojí skupinka šikovných fanúšikov z komunity Xiaomiui, ktorá má v portfóliu viaceré skvelé aplikácie. Túto aplikáciu však môžeme využiť nezávisle od toho, či vlastníme smartfón od Xiaomi alebo od inej spoločnosti. Vďaka tejto aplikácii si môžeme v aplikácii pozrieť, čo práve počúvajú naši priatelia a inšpirovať sa tak voľbou druhých. Ak teda patríte k nerozhodným poslucháčom alebo len neviete, čo si aktuálne vypočuť, určite vám aplikácia pre vylepšenie služby Spotify dobre poslúži

Túto aplikáciu si z Obchodu Play vieme nainštalovať zadarmo a bez obmedzení. Jedinou limitáciou aplikácie môžu byť reklamy, ktoré sú však dnes už takmer nerozlučným partnerom pre aplikácie zadarmo. Reklamy sa však dajú jednoducho vypnúť, ak budeme ochotní zaplatiť menšiu sumu vo výške 2,09€. Reklamy nám však v aplikácii vôbec neprekážajú a nie sú príliš otravné.

SpotiBuddies - Spotify Friends
SpotiBuddies - Spotify Friends
Developer: Xiaomiui
Price: Free

Vylepšite si aplikáciu Spotify aj vy

Ak ste niekedy používali aplikáciu Spotify pre počítače, určite ste si všimli funkcie, ktoré táto aplikácia ponúka. Preskakovať skladby a vyberať si ich v aplikácii pre smartfón zatiaľ nevieme. Aj keď je to veľká škoda, možno sa komunita Xiaomiui niekedy dostane aj k tomuto bodu a prinesie nám aj takúto aplikáciu. SpotiBuddies je však skvelou pomocou pri výbere skladby a ponúka viacero funkcií. Okrem toho, že sa môžeme pozrieť na to, čo počúvajú naši známi, môžeme sa aj jednoducho presunúť jedným tlačidlom do aplikácie Spotify a ovládať ďalšie funkcie.

SpotiBuddies
Zdroj: Xmobile.sk

SpotiBuddies rovnako ponúka možnosť pridávania priateľov, resp. úpravy zoznamu našich priateľov, ktorí sa nám budú v tejto aplikácii zobrazovať. Ide o celkom novú aplikáciu, ktorá je určite ešte vo vývoji. Preto môžeme očakávať, že sa tieto funkcie pre spravovanie služby Spotify budú ešte upravovať. Pre využívanie aplikácie si však musíme pamätať svoje prihlasovacie údaje pre službu Spotify, nakoľko sa automaticky neprepojí s oficiálnou aplikáciou, no musíme sa do nej manuálne prihlásiť.

Využívate službu Spotify? A poznali ste aj túto aplikáciu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať