Xiaomi Mi 11 PRo_realna fotografia
Zdroj: gsmarena.com

Xiaomi 11 bol v plnej paráde zachytený na fotografii. Pozrite si reálny vzhľad zariadenia. Páči sa vám?

Podarilo sa zachytiť celú zadnú stenu zariadenia Xiaomi Mi 11

Len niekoľko dní dozadu sa objavila prvá fotografia, ktorá zachytila zariadenia Xiaomi Mi 11. Háčik bol však v tom, že fotografia zachytávala len časť kamerového modulu. Najnovšie portál gsmarena.com priniesol však snímku, ktorá zachytáva zariadenia v plnej paráde. Nižšie môžete vidieť fotografiu z pred pár dní, ktorá zachytila časť kamerového modulu.

Xiaomi Mi 11_fotografia zachytavajuca kamerovy modul
Zdroj: xiaomiadictos

Fotografia nižšie zas ukazuje najnovšie zachytený snímok zariadenia. Fotografia tentokrát odhaľuje viac menej celý kamerový modul a väčšiu časť zadnej steny. Tiež treba dodať, že je nielen v súlade so snímkom z pred pár dní, ale rovnako aj zo zverejneným dizajnom od známe leakera informácií, Benom Geksinom.

Xiaomi Mi 11 PRo_realna fotografia
Zdroj: gsmarena.com

Ďalej treba dodať, že doposiaľ sa podarilo zachytiť zariadenie len zo zadnej strany. Na druhej sme mohli už však vidieť zachytený ochranný kryt predného panelu, ktorý ako tak dotvára mozaiku kompletného vzhľadu smartfónu.

Xiaomi Mi 11 predny panel
Zdroj: gsmarena.com

Čo sa týka ďalších informácií o pripravovanej rade smartfónov Mi 11, tak poločnosti sXiaomi sa vcelku dobre darí držať informácie na uzde. Druhým dychom však treba povedať, že aj napriek tomu viacero špecifikácií zariadení vyplávalo na povrch, nie je ich však mnoho. Napríklad u verzie Pro sa očakáva QHD+ displej so 120Hz zobrazovacou frekvenciou. Hlavný kamerový snímač by mal disponovať rozlíšením 50-megapixelov a doplnený by mal byť o 12-megapixelový teleobjektív. Rozlíšenie a typ tretieho kamerového modulu nie sú známe. Očakáva sa však, že pôjde o persikopový kamerový snímač.

Rovnako dnes už vieme, že pripravované zariadenia budú poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 888, ktorý bol predstavený len niekoľko dní dozadu.

Mohlo by vás tiež zaujímať