Xiaomi-Mi-10T-1
Zdroj: Twitter (TEchinDeep), Vosveteit.sk

Xiaomi Mi 10T bude predstavený už o pár dní

K predstaveniu zariadeniu dôjde ešte v priebehu tohto mesiaca

Xiaomi Mi 10T je v súčasnosti jeden z najviac omieľaných smartfónov z kuchyne 4. najväčšieho výrobcu smartfónov na svete. Dôvodom je, že pôjde o dostupnejšiu vlajkovú loď zariadenia Mi 10.

Aktuálne informácie hovoria o tom, že Xiaomi ponúkne nie jeden, ale hneď 3 modely smartfónov z produktovej rady 10T. Pôjde konkrétne o modely smartfónov Mi 10T, Mi 10T Pro a Mi 10T Lite. Doterajšie informácie hovoria, že prvé dva menové modely zariadení budú disponovať AMOLED displejom so zobrazovacou frekvenciou 144Hz. Okrem iného budú poháňané procesorom Snapdragon 865, ktorý bude doplnený o 6GB/8GB RAM v kombinácii so 128GB/256GB úložným priestorom. Hlavným rozdiel medzi zariadeniami nájdeme v hlavnej kamere. Zatiaľ čo Pro verzia zariadenia má disponovať 108-megapixelovým snímačom, tak 10T verzia by mala dostať do vienka 64-megapixelový snímač.

Čo sa týka Lite verzie zariadenia, tak o nej aktuálne mnoho informácií nevieme. Je však vysoko pravdepodobné, že dostane LCD displej, namiesto AMOLED panela. V každom prípade, múdrejší budeme už o pár dní.

Xiaomi prezrádza dátum predstavenia modelové radu Mi 10T

Xiaomi len pár dní dozadu prostredníctvom sociálnej siete Twitter prezradilo, že produktová rada smartfónov Mi 10T bude predstavená už 30. septembra. Inými slovami, Xiaomi predstaví nové zariadenia už v najbližšiu stredu.

Zdroj: Vosveteit.sk

Mohlo by vás tiež zaujímať