xiaomi Mi 11_predna kamera
Zdroj: Weibo (Digital Chat Station)

Xiaomi Mi 11 Lite: Objavili sa ďalšie špecifikácie. O zariadení však stále vieme málo informácií

Známy leaker informácií odkrýva ďalšie špecifikácie o modely smartfónu Mi 11 Lite

Pomaly, ale isto sa stále viac dozvedáme o nadchádzajúcich smartfónoch spoločnosti Xiaomi. Potom, ako spoločnosť predstavila Mi 11, a „zabudla“ predstaviť aj Pro verziu zariadenia, tak pozornosť verejnosti sa sústreďuje hlavne k tomuto modelovému radu. Dnes už vieme, že Mi 11 Pro bude pravdepodobne predstavený po čínskom novom roku, v priebehu februára.

Xiaomi Mi 11 Lite: ďalší dostupný vlajkový model smartfónu je údajne predo dvermi

Čo je však zaujímavejšie je, že okrem iného sa objavili aj informácie o zariadení Mi 11 Lite, ktorý bude pravdepodobne laickú verejnosť zaujímať viac, ako model Mi 11 Pro. Dôvodom je jeho očakávaná cenovka, ktorá bude bezpochyby atraktívnejšou. Stalo sa tak len pár dní dozadu. Podľa dostupných informácií, by smartfón mal ponúknuť procesor Snapdragon 765G, AMOLED displej, či kamerový modul so 4 snímačmi na čele s kamerovým modulom s rozlíšením 64-megapixelov. Malo by ísť o snímač od spoločnosti Samsung.

Najnovšie sa však objavili ďalšie správy, na ktoré poukazuje portál Gizmochina.com, ktorý sa odvoláva na známeho leakera informácií, Digital Chat Station.

Ten prostredníctvom sociálnej siete Twitter zdieľal status, v ktorom prezrádza, že zariadenie bude disponovať prednou kamerou, ktorá bude umiestnená v malom kruhovom priestore pripomínajúci kvapku. Ďalej hovorí, že zariadenie bude disponovať batériou o kapacite 4250mAh a bude ju možné nabiť pomocou technológie rýchleho nabíjania pri výkone 33W.

Portál ďalej poukazuje na to, že zariadenie prešlo vo Švajčiarsku certifikáciou a jeho kódové označenie je M2101K9AG a využíva systém MIUI 12 s konfiguráciou 6 GB + 64 GB / 128 GB. Ďalej sa okrem iného spomína, že model Mi 11 Lite bude dostupný aj pod značkou Poco. Konkrétne by malo ísť o model smartfónu Poco F2, ktorého predstavenie je údajne predo dvermi.

Mohlo by vás tiež zaujímať