Poznáme dizajn predného panelu vlajkovej lode Xiaomi Mi 11. Na trh môže prísť už koncom decembra

Xiaomi Mi 11 vynikne okrem svojej rýchlej nabíjačky (minimálne 120 W) aj svojou QHD obrazovku, čím dosiahne 2K rozlíšenie.

Po krátkom čase a uvedení viacerých zariadení na trh sa zrak obracia opäť k revolučnému zariadeniu z dielne Xiaomi. Svoju novú vlajkovú loď by totiž mohol čínsky výrobca predstaviť už koncom decembra. Taktiež sa objavili nové rendre, ktoré nám ukazujú, ako bude telefón pravdepodobne vyzerať. Čo môžeme povedať je, že sa potvrdzujú prvotné informácie, ktoré sme vám priniesli už pred niekoľkými týždňami.

Po oznámení, že Xiaomi Mi 11, bude mať v sebe ako prvé zariadenie čínskeho výrobcu procesor Snapdragonu 888, sa zdá byť príchod vlajkovej lode výrazne bližšie, ako kedykoľvek predtým. Tieto domnienky posilňujú aj ďalšie informácie od známych technologických leakerov.

Tentokrát to bol ICE Universe, ktorý prostredníctvom Twitteru zverejnil niečo, čo sa javí ako predné sklo Xiaomi Mi 11. Obrázok, ktorý publikoval síce nevyzerá nejako vábne a len málo napovie, ale je to opäť akási hra, ktorú s nami čínsky výrobca prostredníctvom známych leakerov hrá. Podľa tejto vizualizácie sa zdá, že sa potvrdzujú predpoklady a Xiaomi Mi 11 príde so zakriveným displejom na všetkých štyroch stranách.

ICE Universe ďalej hovorí o tom, že Xiaomi Mi 11 bude predstavený na konci tohto roka a nie na začiatku roku 2021, ako sme na Xiaomi zvyknutí

Čo môžete čakať od nového Xiaomi Mi 11

Ak vezmeme do úvahy najnovšie povesti, všetko nasvedčuje tomu, že Xiaomi Mi 11 vynikne okrem svojej rýchlej nabíjačky (minimálne 120 W) aj svojou obrazovkou. Podľa posledných klebiet bude nová vlajková loď spoločnosti Xiaomi obsahovať QHD obrazovku, čím dosiahne 2K rozlíšenie. Poteší aj sada fotoaparátov, ktoré sa opäť umiestnia na popredné miesto v renomovanom rebríčku DxOMark.

K tomu všetkému očakávame, že predstavenie Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro sa uskutoční tiež počas tohto decembra a na trh sa dostanú začiatkom roku 2021.

Ak si chcete prečítať viac informácii o Xiaomi Mi 11 a toho, čo od tohoto telefónu očakávame, kliknite sem.

Mohlo by vás tiež zaujímať