Xiaomi Mi 11 Special Edition Lei Jun Signature. Zdroj: Xiaomi
Xiaomi Mi 11 Special Edition Lei Jun Signature. Zdroj: Xiaomi

Xiaomi Mi 11 prichádza na európsky trh. Vieme dátum jeho uvedenia

Na základe týchto informácii predpokladáme, že Xiaomi Mi 11 Global bude uvedený na trh v druhý februárový týždeň.

Koncom decembra spoločnosť Xiaomi oznámila, že nebude trvať dlho, kým sa Xiaomi Mi 11 dostane na medzinárodný trh. Odvtedy sme o vlajkovej lodi počuli relatívne málo. Vedeli, sme, že sa stala v okamihu najväčším hitom, ale aj to, že množstvo zákazníkov hlási problémy so zariadením.

Aj cez chyby,  ktorými sa stretávajú vlastníci v Číne (zhrnutie na konci článku) očakávame, že zariadenie bude aj po uvedení v Európe veľmi úspešné. Či napodobní výsledok z Ázie je otázne, ale po zariadení určite siahne veľké množstvo fanúšikov Xiaomi.

O uvedení na európsky trh nám veľa prezrádza Mi-Stery BOX, ktorý Xiaomi poslalo influencerom, s ktorými spolupracuje. V tomto boxe je pozvánka na globálnu prezentáciu toho, čo by podľa všetkého malo byť Xiaomi Mi 11.

Druhý februárový týždeň môže priniesť uvedenie globálnej verzie Xiaoim Mi 11. Zdroj: xiaomitoday.it
Druhý februárový týždeň môže priniesť uvedenie globálnej verzie Xiaomi Mi 11. Zdroj: xiaomitoday.it

Obrázok, ktorý môžeme vidieť nižšie, zverejnila influencerka Isa Does Tech a vymazala ho niekoľko minút po tom, čo fotografia obletela svet a dostala sa na rôzne technologické portály. V pozvánke je dátum predstavenia niečoho, čo je podľa portálu xiaomitoday.it a ďalších Xiaomi Mi 11 pre globálny market.

Na základe týchto informácii predpokladáme, že Xiaomi Mi 11 Global bude uvedený na trh 8. februára. Je veľmi možné, že zariadenie sa predstaví aj s Xiaomi Mi 11 Lite a pravdepodobne s nejakým ďalším prekvapením. Možno práve Xiaomi Mi 11 Pro?

V súčasnosti sa spoločnosť Xiaomi k uvedenie európskej verzie ich vlajkovej lode nevyjadruje. Budeme vás informovať o akýchkoľvek ďalších novinkách v tejto súvislosti a vo vzťahu k Xiaomi Mi 11 Global a jeho najdôležitejším údajom, ako je dátum prezentácie, konečné vlastnosti a samozrejme aj cena.

Aké chyby hlásia majitelia Xiaomi Mi 11

  • Telefón sa sám náhodne vypína a reštartuje
  • Aplikácia Fotoaparátu padá
  • Niektoré hry buď nefungujú, alebo majú rozostrený obraz
  • Procesor Snapdragon 888 sa silno zahrieva, pričom dochádza k obmedzeniu výkonu
  • 108 Mpx fotoaparát nefotí podľa predstáv používateľov. Prirovnávajú ho k priemernej kamere
  • Reproduktory občas pískajú

Mohlo by vás tiež zaujímať