Xiaomi Mi 11 Pro_render (1)
Zdroj: Xiaomiportal.sk, Ben Geskin

Xiaomi Mi 11 Pro sa objavil na renderoch. Takto by mal vyzerať najvýkonnejší Xiaomi smartfón!

Xiaomi Mi 11 Pro sa objavil na prvých renderoch. Pozrite sa, ako by mal vyzerať smartfón v plnej paráde

Xiaomi koncom minulého roka predstavilo model smartfónu Mi 11, pričom na pro verziu „zabudlo“. Tá by mala byť podľa dostupných správ predstavená po čínskom novom roku, niekedy v prvej polovici februára. Len niekoľko dní dozadu sme mohli vidieť prvú produktovú fotografiu zariadenia, ktorá odhalila kamerový modul. Najnovšie sa objavil  render celého zariadenia, ktorý odhaľuje kompletný vzhľad smartfónu. Zároveň treba dodať, že kamerový modul je mierne odlišným od toho, ktorý sme mohli vidieť z pred pár dní. Na tému upozorňuje portál xiaomiadictos.com.

Pozeráme sa na Mi 11 Pro?

Portál konkrétne poukazuje na najnovší únik renderu smartfónu Mi 11 Pro, o ktorý sa postarala známy leaker informácií, Ben Geskin, ktorý mimochodom prišiel aj s presným dizajnom smartfónu Mi 11.

Ako môžete nižšie vidieť, tak zariadenia by malo predsa len prísť so 50-megapixelovou hlavnou kamerou. Smartfón by mal ďalej celkovo disponovať 4 snímačmi vrátane teleobjektívu so 120-násobným priblížením.

Xiaomi Mi 11 Pro_render
Zdroj: Ben Geskin

Dizajn kamery zariadenia okrem iného sa nesie v duchu smartfónu Mi 11, ale má o niečo „obdĺžnikovejší“ vzhľad. Ide o dizajn, aký sme u Xiaomi ešte nevideli, ale aj napriek tomu musíme povedať, že vyzerá elegantne. Čo si myslíte o ňom vy? Okrem iného sa zdá, že Xiaomi Mi 11 Pro nemá v porovnaní so Xiaomi Mi 11 žiadne iné estetickejšie novinky.

Druhým dychom možno očakávať, že zmeny uvidíme vo „vnútri smartfónu“. Očakáva sa napríklad, že zariadenie bude vybavené 120W nabíjaním. V každom prípade, viac informácií by sme sa mohli dozvedieť už v priebehu najbližších dní, až týždňov. Bezpochyby na povrch vypláva viacero informácií a to nielen prostredníctvom rôznych certifikácií, ktoré prechádzajú predstaveniu nových smartfónov, ale aj leakeri informácií prinesú správy o zariadení. Druhým dychom však treba dodať, že v minulosti sa spomínala napríklad predná selfie kamera umiestnená pod displejom. Podľa uniknutého renderu, tomu však tak nebude.

Mohlo by vás tiež zaujímať