SPRAVODAJSTVOXiaomi

Xiaomi Mi 11 Ultra bude čoskoro dostupný v prvej európskej krajine. Vieme kedy!

Holandská pobočka Xiaomi ohlasuje skorú dostupnosť zariadenia Mi 11 Ultra.

Mi 11 Ultra je aktuálne jeden z najvýkonnejších smartfónov z kuchyne Xiaomi. Zatiaľ, čo minulý rok Mi 10 Ultra sa nedostal mimo hranice Číny, tak v prípade tohtoročného modelu, to vyzerá inak. Portál gsmarena najnovšie upozorňuje na to, že zariadenie mieri do Európy. 

Už o pár dní bude dostupný v Holandsku

Portál upozorňuje na to, že Xiaomi odkrýva dodatočné informácie o vstupe zariadenia na európsky trh. Ide konkrétne o dostupnosť smartfónu v Holandsku, kde bude pre prvých záujemcov dostupný už od 11. mája. Teda o necelé dva týždne. Cenovka smartfónu by mala byť 1 199€.

Dostupnosť v ďalších regiónoch Európy nebola zatiaľ ohlásená

Druhým dychom však nevieme povedať, či zariadenia bude dostupné aj na iných trhoch, ako je Holandsko. Predpokladáme však, že Xiaomi v krátkej časovej nadväznosti na uvedenie smartfónu v Holandsku, uvedie smartfón aj v ďalších európskych krajinách. Do úvahy rovnako prichádza, že v rovnaký deň bude smartfón oficiálne predstavený aj v ďalších regiónoch.

Uvažujete niekto nad možnou kúpou smartfónu Mi 11 Ultra? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Tagy

Martin Borko

Medzi moje hoby patria technológie, ale aj veda. Nehovor viac o smartfónoch, ktoré z roka na rok sú výkonnejšími strojmi. Očarili ma až na toľko, že rád o nich píšem, obzvlášť o značke Xiaomi, ktorá patrí medzi technologických tigrov. Nepohrdnem však ani inými témami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close
Close