Redmi Note smartfony
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi prezrádza, koľko smartfónov predali zo zariadení Note. Za posledných 12 mesiacov predali viac ako 100 miliónov telefónov!

Smartfóny z produktovej rady Redmi Note 11 boli oficiálne predstavené len dva dni dozadu. Predstavenie smartfónov bolo veľkolepé a fanúšikovia spoločnosti, boli vo väčšine nadšenými novými zariadeniami. Dôvodom sú funkcie, ale i cena zariadení. Nehovor viac o tom, že do kategórie dostupných smartfónov, sa dostali i funkcie, ktoré nenájdeme v mnohých prípadoch ani u vlajkových lodí. Napríklad, model Redmi Note 11 Pro+ ponúka nabíjanie pri výkone 120W. Inými slovami, smartfón z 0% na 100%, môžete mať nabitý za 15 minút.

Redmi Note: Smartfóny sa predávajú lepšie ako teplé rožky

Podľa riaditeľa spoločnosti Redmi, Lu Weibinga, sa doposiaľ zo všetkých produktových rád Note podarilo predať viac ako 240 miliónov smartfónov. Len pre pripomenutie, takto rok dozadu, Xiaomi hlásilo „len“ 140 miliónov predaných smartfónov Note a v majú 2021, 200 miliónov predaných zariadení Note.

Spoločnosti Xiaomi sa tak podarilo predať za uplynulých 12 mesiacov 100 miliónov zariadení.

Spoločnosť nedávno rovnako odhalila, že ročne bude predstavovať dve produktové rady smartfónov Note, pričom prvá z nich bude sústredená najmä na výkon a druhá na nové technológie.

Aktuálne sú v centre pozornosti smartfóny Redmi Note 11, od ktorých sa očakáva, že pôjdu v šľapajach svojich predchodcov. Preto už dnes netrpezlivo čakáme na prvé čísla predajov, ktoré by mohli naznačiť, ako sa bude týmto zariadeniam dariť na trhu. Okrem iného, smartfóny ešte neboli oficiálne predstavené pre globálnych používateľov. Podľa posledných správ, by sa to malo už však čoskoro zmeniť.

Ako sme už však u Xiaomi zvyknutí, tak spoločnosť nás opäť „potrápi“ s názvami. Ako už dnes vieme, tak Redmi Note 11 prejde pravdepodobne do portfólia spoločnosti Poco, kde bude niesť názov M4 Pro 5G. Rovnako sa šepká o tom, že jeden z modelov by sa mohol ocitnúť aj medzi smartfónmi Mi ako Lite verzia niektorého z vlajkových smartfónov. V každom prípade, viac sa dočkáme už 10. novembra, kedy má spoločnosť Xiaomi v pláne prezradiť viac podrobností pre globálny trh.

Mohlo by vás tiež zaujímať