Black Shark 3 na obrázku. Otázkou je, čo prinesie Black Shark 4?
Zdroj: YouTube (TeS Yuk Gaming)

Xiaomi prinesie dva herné telefóny Black Shark 4 a 4 Pro. V čom sa budú líšiť?

Telefóny Black Shark 4 v dvoch verziách prinesú opäť vietor do vôd herných telefónov. Ich predchodcovia si vyslúžili veľké uznanie.

Príchod Black Shark 4 a 4 Pro sa zdá byť za rohom. Medzitým sa ich vlastnosti začínajú objavovať na internete, vďaka čomu si vieme bližšie predstaviť, čo prinesú milovníkom hier.

Ako potvrdil kanál Digital Chat Station, ktorý patrí medzi najspoľahlivejších leakerov, nová generácia smartfónov Black Shark pôjde rovnakou líniou ako Xiaomi so sériou Redmi K40. To znamená, že telefón príde vo viacerých modeloch vybavených iným procesorom a to konkrétne Snapdragon 870 a Snapdragon 888.

V oboch prípadoch bude mať zariadenie 6,67-palcová obrazovka typu AMOLED. V dnešnej dobe existujú dva tábory ľudí. Tí, čo preferujú IPS LCD displej s vyššou obnovovacou frekvenciou a tí, čo za cenu nižšej obnovovacej frekvencie idú do AMOLED displeja. To sa ale mení a už nikto nemusí robiť kompromisy. Aj v telefóne Redmi Note 10 bude podľa našich zistení displej AMOLED so 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Čo je úplne idálna hodnota pre hranie mobilných hier.

Rýchle nabíjanie v Black Shark 4

Okrem toho, ako už firma potvrdila, v oboch modeloch nájdeme 4 500 mAh batériu vybavenú 120 W rýchlym nabíjaním, ktoré bude aj bezdrôtové. Otázka je, či sa telefón zvládne bezdrôtovo nabíjať aj takou rýchlosťou. V každom prípade, zariadenie dokážeme pomocou pripojenia k sieti nabiť doplna za pätnásť minút.

Uvedenie čoskoro

Momentálne nie je známy dátum predstavenia týchto dvoch nových modelov, hoci všetko nasvedčuje tomu, že to bude v najbližších dňoch. Keďže v týchto dňoch bol uvedený Redmi K40, ktorý je tiež zameraný na hráčov a vlajková loď dcérskej firmy Xiaomi Redmi Note 10, predpokladáme že k uvedeniu Black Shark zariadení dôjde počas apríla.

Hneď ako o tom budeme mať viac informácií, budeme vás informovať. Black Shark si bezpochyby vyslúžil svoje miesto medzi hráčskymi smartfónmi, ponúka kvalitné výrobky za pomerne rozumnú cenu.

Mohlo by vás tiež zaujímať