Redmi Note 9 Pro 5G
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi uvádza mid-range 5G telefón Redmi Note 9 Pro

Vďaka čínskej spoločnosti si budete môcť užiť rýchlosť 5G surfovania aj na mid-range zariadeniach. Prichádza vylepšená séria Redmi Note 9.

Spoločnosť Xiaomi predstaví 26. novembra nové zariadenia v sérii Redmi Note 9. Medzi nimi nájdeme Redmi Note 9 Pro 5G, smartfón, ktorý vychádza z Xiaomi Mi 10T Lite. Informáciu priniesol portál Xiaomi Adictos.

Keďže máme dva dni do predstavenia, tak Xiaomi neposkytla veľa informácii o zariadení, ale zatiaľ len potvrdila chýry, ktoré o telefóne kolujú dlhšiu dobu. Ako môžeme pozorovať, tak Redmi Note 9 Pro 5G naozaj bude prerobené Xiaomi Mi 10T Lite. Niektoré jeho vlastnosti sú samozrejme upravené, aby telefón, ktorý je len pre Čínsky trh, mohol prísť aj ten svetový a teda aj ku nám do Európy.

Môžeme teda potvrdiť viacero vlastností, ktoré bude mať nové zariadenie. Redmi Note 9 Pro 5G príde so 120Hz LCD obrazovku, 4 820mAh batériou s 33W nabíjaním, procesorom Snapdragon 750G a na rozdiel od Xiaomi Mi 10T Lite bude mať až 108MP fotoaparát.

Tento nový člen série Redmi Note 9 bude navyše disponovať dvojitým stereofónnym reproduktorom, 3,5mm jackom, NFC, lineárnym vibračným motorom.

Skrátka, povesti ktoré kolovali o Redmi Note 9 Pro 5G boli pravdivé. Zariadenie nebude nič iné ako vylepšené Xiaomi Mi 10T Lite, tak ako to už bolo napríklad vo Xiaomi Mi 10 Youth Edition alebo Xiaomi Mi 10 Lite. Už o pár dní a to 26. novembra sa dozvieme všetky nové podstatné informácie, ktoré nám priblížia ďalšiu generáciu zariadení z dielne čínskeho výrobcu Xiaomi.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať