MIUI-12-dostupnost-aktualizacie-1
Zdroj: Vosveteit.sk

Xiaomi uvoľňuje stabilnú BETA verziu MIUI 12 pre populárny model smartfónu Redmi Note 7

Xiaomi sprístupnilo stabilnú BETA verziu MIUI 12 pre zariadenie Redmi Note 7

Zariadenie Redmi Note 7 bolo pôvodne predstavené ešte v januári minulého roka. V tom čase išlo o vôbec jeden z prvých smartfónov so 48-megapixelovým snímačom, ktorý cenovo patril medzi dostupné zariadenia. Smartfón si preto zadovážilo množstvo používateľov.

Na druhej strane mnoho používateľov má doposiaľ výčitky voči spoločnosti v spojitosti so softwarovou podporou, kde zariadenie akoby bolo „na chvoste záujmu“ v súvislosti s väčšími aktualizáciami. Tento názor by však mohlo zmeniť to, že Xiaomi začalo s distribúciu najnovšie MIUI 12 nadstavby pre tento model smartfónu.

Ide konkrétne o verziu nadstavby MIUI 12 V12.0.2.0.QFGEUXM a dostupnou by je pre používateľov s európskou distribúciou nadstavby. Dostupná k stiahnutiu je priamo na stránkach Mi.com.

Zároveň treba dodať, že na to, aby ste ju boli schopný nainštalovať do svojho zariadenia, tak je potrebné, aby ste boli zapojený do MIUI Pilot programu, ktorý bol predstavený v júni tohto roka. Zároveň to znamená, že bežní používatelia si môžu aktualizáciu nainštalovať pomocou vlastného obnovenia, napríklad TWRP. Používatelia však najskôr budú musieť odomknúť bootloader svojho zariadenia Xiaomi.

Mohlo by vás tiež zaujímať