Redmi K50 Ultra
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi zverejnilo oficiálnu snímku modelu Xiaomi 12T Pro aj tabletu Redmi Pad: Okamžite ju však odstránili!

Modely Xiaomi 12T Pro a tablet Redmi Pro sa objavili na plagáte po boku predstavených slúchadiel Redmi Buds 4 Pro. Pozrite sa, ako vyzerajú.

Každý z nás sa isto niekedy pomýli a výnimkou to nie je ani u spoločnosti ako je Xiaomi. Práve jeden takýto omyl sa stal dnes na oficiálnom účte sociálnej siete Twitter, kedy spoločnosť uverejnila plagát k slúchadlám Redmi Buds 4 Pro, ktoré sa len nedávno oficiálne objavili na trhu. Na plagáte sa však nachádzali aj dve zariadenia, ktoré sme zatiaľ nemali možnosť nikde vidieť. Xiaomi nám tým veľmi jasne potvrdilo vzhľad modelu Xiaomi 12T Pro a aj tabletu Redmi Pad, o ktorých počujeme v poslednej dobe čoraz častejšie. A vzhľadom k tomu, že tento plagát z účtu Xiaomi na platforme Twitter okamžite zmizol, komunita Xiaomiui nám ho ponúka v plnej kráse a my sa naň môžeme pozrieť spoločne.

Xiaomi 12T Pro aj Redmi Pad sa objavili na plagáte

Na predstavenie modelov z radu Xiaomi 12T všetci netrpezlivo čakáme. Smartfóny totiž prisľúbili lákavú cenu a špičkovú výbavu, akú sme u nás ešte nevideli. Za spomenutie stojí aj to, že má ísť o globálne smartfóny, teda ich odhalenie spôsobí šialenstvo aj na našom trhu. Okrem týchto smartfónov však čakáme na predstavenie tabletu od spoločnosti Redmi, ktorý by mal prísť ako dostupná verzia tabletov aj pre menej náročných používateľov. Najnovšie sa tieto zariadenia, teda model Xiaomi 12T Pro a Redmi Pad objavili na propagačnom plagáte pre nedávno predstavené slúchadlá Redmi Buds 4 Pro.

Xiaomi 12T Pro Redmi Pad snímka
Zdroj: Xiaomiui

Uverejnenie tohto plagátu sa však zrejme stalo omylom. Medzi všetkými tými propagačnými materiálmi k novým slúchadlám sa zrejme ocitol aj tento plagát, pričom si zrejme niekto neuvedomil, že zvyšné zariadenia na plagáte sa ešte nepredstavili. Vieme si teda predstaviť situáciu, kedy by tento plagát prišiel vo chvíli, kedy by Xiaomi 12T Pro aj Redmi Pad už boli na trhu. Zdá sa však, že momentálne sa len niekto pomýlil a uverejnil ho skôr, ako by mal. Nasvedčuje tomu aj fakt, že aktuálne už tento plagát na sociálnej sieti Twitter už nenájdeme.

Čo od týchto zariadení očakávame?

Model s označením Xiaomi 12T Pro má byť jediný smartfón s čipsetom Snapdragon 8+ Gen 1 od Xiaomi dostupný aj u nás v Európe. Okrem toho má priniesť 200mpx hlavný snímač kamery od spoločnosti Samsung, aký sme na našom trhu ešte nevideli. Zabudnúť nesmieme ani na OLED displej s podporou až 144Hz obnovovacej frekvencie. Smartfón teda bude ideálny k bežnému používaniu, no aj pre hranie aj náročnejších hier. Cena tohto smartfónu sa odhaduje na 849€, čo rozhodne nie je najmenej, no isto si nájde množstvo fanúšikov.

Redmi K50 Ultra launch
Zdroj: Xiaomi

Redmi Pad by mal naopak ponúknuť čipset od spoločnosti MediaTek, zatiaľ však nevieme, o akú verziu v skutočnosti pôjde. Rátať ale môžeme so slabšími špecifikáciami a nižšou cenou. Niektoré úniky dokonca hovorili o tom, že by nový tablet mal ponúknuť Lite verziu nadstavby MIUI. Čo však na tom bude pravdy zatiaľ nevieme posúdiť. Predstavenie modelov z radu Xiaomi 12T by malo prebehnúť koncom tohto mesiaca. Naopak dátum predstavenia tabletu Redmi Pad zatiaľ nevieme odhadnúť.

Čakáte na predstavenie niektorého z týchto zariadení? A zvažujete kúpu niektorého z nich? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by vás tiež zaujímať