fakturacny-system-fakturujonline
Zdroj: Fakturujonline.sk

Ako vystaviť faktúru online a zadarmo? Cez túto appku to zvládne raz dva

Fakturujonline.sk je fakturačná aplikácia, ktorá ponúka možnosť generovania faktúr online zadarmo a to aj potom, ako vám skončí skúšobné obdobie.

Každý podnikateľ či živnostník, musí z času na čas vystaviť faktúru alebo iný daňový doklad svojim zákazníkom. Mnohí za týmto účelom, aby vystavili faktúru, používajú ešte Excel alebo klasický textový editor, čo nie je moc praktické. Dovoľte nám preto, dať vám do pozornosti aplikáciu fakturujonline.sk na vystavovanie faktúr. Najlepšie na tom je, že túto aplikáciu možno používať.

Ako môžete vystaviť faktúru online?

Aplikácia funguje veľmi jednoducho, ako sa registrujete do služby, tak zadáte vaše IČO a systém automaticky naťahá z verejných databáz vaše fakturačné údaje. Potom len uložte váš profil. Následne môžete začať fakturovať.

Zdroj: Fakturujonline.sk

Samotné vystavenie faktúry vám zaberie len niekoľko sekúnd. Na karte vašej firmy alebo profilu kliknite na možnosť Vytvoriť.

ako-vystavit-fakturu-v-systeme-fakturujonline-recenzia-aplikacie_1
Zdroj: Fakturujonline.sk

Potom už len vyplníte údaje, ako je druh dokladu, dátum vydania, dátum dodania, splatnosť, číslo dokladu, predmet faktúry a sumu, ktorú fakturujete.

ako-vystavit-fakturu-v-systeme-fakturujonline-recenzia-aplikacie_2
Zdroj: Fakturujonline.sk

Na karte Odberateľ vyplňte, ako už z názvu karty plynie, odberateľa služby. Môžete tak spraviť buď manuálne alebo cez možnosť kontaktov, prípadne cez IČO. V prípade, ak zvolíte tretiu možnosť, tak je potrebné zadať IČO firmy a následne môžete načítať údaje z verejne dostupných databáz.

ako-vystavit-fakturu-v-systeme-fakturujonline-recenzia-aplikacie_3_2
Zdroj: Fakturujonline.sk

Faktúru následne len uložte a odošlite ju z pohodlia admina na e-mail vášho klienta.

Je aplikácia dostupná zadarmo?

Odpoveď je, že potom, ako si vytvoríte profil, tak budete mať prístup ku všetkým funkciám aplikácie vrátane možnosti editácie faktúry, odosielania faktúr klientom z admin rozhrania, možnosť zálohovania a podobne. Ako vám vyprší skúšobné obdobie, tak budete mať okresané funkcie, ale stále budete môcť vystavovať faktúry online zadarmo bez toho, aby ste za službu platili. Vďaka tomu nebudete musieť faktúry vystavovať cez Excel či Word.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať