Xiaomi Foldable
Aj takto by mohlo vyzerať skladateľné zariadenie od Xiaomi. Zdroj: Xiaomi Adictos

Skladateľný Xiaomi Mi Mix bol zachytený na fotografiách. Ide o revolúciu, či nie?

Podarilo sa zachytiť zariadenie s logom Xiaomi, ktoré patrí do kategórie skladateľných smartfónov.

O skladateľných smartfónoch z kuchyne Xiaomi môžeme počuť v posledných mesiacoch vo zvýšenej miere. Dnes už vieme však povedať, že bezpochyby čínsky technologický gigant dačo chystá. Niektoré dôveryhodné zdroje dokonca hovoria, že by sme sa mohli dokonca dočkať  3-skladateľných smartfónov s logom Xiaomi v tomto roku. Iné menej odvážne zdroje zas hovoria „len“ o jednom zariadení. V každom prípade certifikácie, ktoré sa dostali nedávno do obehu, hovoria, že prvý skladateľný smartfón z kuchyne Xiaomi by mohol byť uvedený na trh už čoskoro.

Takto by mohol vyzerať pripravovaný Mi Mix

Najnovšie pozornosť médií strhli fotografie, ktoré zachytávajú skladateľné zariadenie s logom čínskeho technologické tigra, Xiaomi. Okrem iného fotografie odhaľujú, že by malo ísť o smartfón z produktovej línie Mi Mix. Na tému upozorňuje portál xiaomiadictos.

Ako môžete na fotografiách nižšie vidieť, tak ide o zariadenie, ktoré svojou konštrukciou pripomína smartfón Galaxy Fold. Teda telo zariadenia je tvorené z dvoch častí, ktoré sa otvárajú smerom od seba, ako knižka. Okrem iného fotografie odhaľujú, že smartfón je vybavený aj vonkajším displejom, či kamerovým modulom s tromi snímačmi.

Druhým dychom však treba povedať, že aktuálne nevieme verifikovať pravosť a dôveryhodnosť fotografií. Na druhej strane, vzhľad zariadenia sa nesie v dizajnovom duchu spoločnosti. Rovnako aj kamerový modul vzhľadom výrazne nevyčnieva z radov kamerových modulov, ktoré boli v posledných mesiacoch prítomné v nových zariadeniach Xiaomi.

V každom prípade, uvítali by ste skladateľný smartfón z kuchyne Xiaomi? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch, prípadne prostredníctvom sociálnych sietí.

Mohlo by vás tiež zaujímať